Vyberte stranu

Testovánie 2015 – referencie

10 rodín testovalo a hodnotilo priebeh hojenia po ošetrení prípravkami ActiMaris na rôzne problémy. Prinášame Vám výsledky testovania…

V novembri 2015 desať čitateľov internetového magazínu Venilafi.cz, spolu s ich rodinami, testovali zdarma ActiMaris Sensitiv roztok a ActiMaris Gél. Po 3-4 týždňoch testovania napísali svoje pocity a zdravotné výsledky. Ako dopadlo nezávislé testovanie týchto prírodných prípravkov urýchľujúcich hojenie rán, sa dočítate ďalej.

ActiMaris skupina

Testujúci odpovedali na toto zadanie:

1) Predstavenie testujúcich – vek, stačí krstné meno a zdravotný problém.
2) Spôsob, akým produkty a ako často používali.
3) Popísať, ako prípravky fungovali na testované problémy.
4) Napísať, či by produkty svojim známym odporučili a prečo.

 Stanislava testovala ActiMaris na VREDY PREDKOLENIA:

1) Stanislava, 61 rokov – bércové vredy (dlhodobé liečenie, podstúpila som 2 cievne operácie).

2) Produkty som používala každý deň. Hneď ráno som ošetrila otvorenú nohu. Keďže mám pravú nohu už 5 rokov otvorenú a nič mi nepomáhalo, nečakala som, že hneď po pár dňoch sa rana začne zaťahovať. Bola som veľmi prekvapená – po týždni mi prestal z nohy vytekať sekrét. K dnešnému dňu je rana suchá, zmenšila sa o 6 milimetrov, čo je úžasné. Vzhľadom na pôvodný stav rany je výsledok naozaj výborný. Priznám sa, že som tento prípravok odporučila aj v lekárni, kde pracuje moja dcéra. A budem informovať aj môjho lekára, je to niečo čo funguje aj na také defekty ako sú bércové vredy.

Markéta hojila otvorené RANY NA PRSIACH PO DOJČENÍ:

1) Markéta, 28 rokov, materská dovolenka. Zdravotný problém: nehojace sa otvorené rany (ragády) na bradavkách.

2) Liečba:  2x denne výplach rany roztokom Actimaris Sensitiv – nanesenie na tampón, pôsobenie cca 10 min. 2x denne nanesenie gélu na hojenie rán ActiMaris na postihnuté miesto, prekrytie prsnou vložkou pre dojčiace ženy.

3) Po cca mesiaci je rana v takmer celej svojej veľkosti uzatvorená – na mieste sa vytvorila akoby nová koža – má inú (svetlejšiu) farbu než zbytok bradavky, ale to je len estetická drobnosť.

Po kúpeli a aplikácii roztoku sa na okrajoch zahojenej rany ešte tvoria malé strúpiky, ktoré sa odlupujú. Ostáva teda ešte malý kúsok a bradavka sa mi snáď dá do poriadku celá.

Týmto by som sa chcela veľmi poďakovať. Skúšala som už produkty od konkurenčných výrobcov – hemagel, stratamed aj. a nič nefungovalo, len mi to tú ranu dočasne zatiahlo, ale po kúpeli/sprchovaní bola zase otvorená v celej svojej „kráse“. Asi to chcelo ešte s niečím čistiacim skombinovať. Hádam teda, že najviac mi pomohol práve ten roztok (samozrejme že aj gél, ale po predchádzajúcich skúsenostiach s inými značkami si to inak neviem vysvetliť, ako že práve roztok bol kľúčový v tejto liečbe).

4) Nemôžem inak – odporúčam oba produkty! Roztok som si už stačila kúpiť do zásoby (gél som si tiež musela v priebehu liečby dokúpiť), určite sa bude hodiť aj pri iných problémoch – predsa len máme doma malé dieťa aj seniorov. Jedno je isté – na otvorené rany skvele funguje a neštípe!

Jana testovala ActiMaris s rodinou na AKNÉ, HNISAVÝ KÚTIK, AFTY:

Pavol, 18 – akné

Prípravok (roztok) používal 2 x denne, po prvom týždni používania sa akné začalo zlepšovať, odporúčam.

Jana, 47 – hnisavý kútik

Prípravok (gél) používala 2x denne ráno a večer pred spaním – výsledok dobrý, odporúčam.

Dcéra ešte skúšala používať prípravok na afty, ale tam sa nám to neosvedčilo. Asi sme to dávali zo začiatku málo často.

Kveta s rodinou použili ActiMaris na OPARY, AKNÉ a BEŽNÉ PORANENIA:

1. Testovala som ja, Kveta, 33 rokov, na liečbu oparov, manžel Peter, 41 rokov, na zhojenie reznej rany, syn Dávid, 15 rokov, liečba akné, dcéra Lucia, 12 rokov, liečba akné, syn Peter, 6 rokov, odreté koleno a lakeť, dcéra Daniela, 2 roky odretý nos.

2. Produkty sme testovali každý deň, ja som používala len gél na liečbu oparov, manžel používal najskôr roztok na ranu a potom gél. Dcéra Lucia a syn Dávid používali na akné roztok aj gél. Roztok nechávali vždy 15 minút pôsobiť. A gél používali cez noc a ráno. Synovi Petrovi a dcére Daniele som odreniny dezinfikovala roztokom, a potom používala až do zhojenia gél.

3. Actimaris produkty skvele zafungovali vo všetkých prípadoch. V mojom prípade opar zmizol za len tri dni, čo je zázrak. Manželovi sa rana krásne zacelila a zostala mu len malá jazvička aj napriek tomu, že pred používaním vyzerala rana naozaj veľmi zle a nepomáhali ani predpísané masti od lekára. U dcéry aj syna, ktoré veľmi trápilo akné, sa ich problém naozaj veľmi zlepšil. Akné sa o veľa zlepšilo, na niektorých miestach aj úplne vymizlo a na niektorých zostalo len drobné akné, ktoré nie je toľko vidieť. U najmladšieho syna a dcéry používanie roztoku aj gélu veľmi pomohlo na odreniny, ktoré sa počas pár dní úplne zacelili a úplne zmizli. Vďaka týmto skvelým produktom im nezostala ani malá jazvička.

4. Produkty Actimaris by som určite odporučila všetkým. Ich účinky sú viac ako skvelé a sú vhodné aj pre malé deti. Navyše sú účinné na rôzne ťažkosti a nemusíte teda mať v lekárni množstvo rôznych produktov, stačí mať len Actimaris gél a Actimaris roztok. U mňa v lekárni už budú mať navždy svoje miesto a iné produkty ako tieto, už kupovať nebudem.

Ďakujem veľmi pekne za možnosť testovať tieto prípravky, konečne som objavila niečo, čo naozaj funguje. U mňa tieto produkty vyhrali na jednotku. So srdečným pozdravom Kveta

Monika testovala ActiMaris na OPARY a AKNÉ:

1) Monika, 22 rokov, opary a akné

2) Produkty Actimaris som používala na všetky uvedené problémy dvakrát denne. Ráno a večer.

3) Opar na perách – prípravky som začala používať hneď, ako som cítila, že sa začína robiť opar. Mám pocit, že sa mi vďaka včasnému použitiu produktov opar neurobil taký veľký. Ale to ťažko súdiť. Napriek tomu ma nebolel a do troch dní sa mi vylúpil aj strup. Určite tieto produkty urýchlili hojenie.

Akné – prípravky som začala užívať hneď ako mi prišli poštou. Vždy som najskôr použila dezinfekciu a potom mastičku. Počas piatich dní už akné nebolo také začervenané a nebolelo. Po 14 dňoch používania už boli vidieť znateľné výsledky v úbytku akné.

4) Produkty Actimaris som už známym odporučila, na základe týchto skúseností. A aj preto, že sú čisto na prírodnej báze.

Martina testovala ActiMaris s dcérou na INFEKČNÉ KÚTIKY, POPÁLENINU NA RUKE:

1.Katarína, 10 rokov. Ťažkosti – infekčné kútiky, zle sa hojili, aplikovaný ActiMaris gél 3 x denne, po týždni sa úplne zahojili. Zapálené dierky v ušiach po zlých náušniciach, ucho ošetrené zhruba 4 x denne roztokom ActiMaris sensitiv, zahojené do troch dní.

2. Martina, 37 rokov. Ťažkosti – popálenina na ruke spôsobená parou z hrnca, aplikovaný ActiMaris gél, celkom trikrát, rana zahojená bez jazvy a lúpania kože.

Produkty ActiMaris by som rozhodne každému odporučila. Je to priam zázrak, ktorý výrazne podporuje hojenie a navyše po aplikácii zmizne alebo sa zredukuje prípadná bolesť alebo svrbenie.

Čitateľka Venuše testovala ActiMaris s rodinou na ZÁPALY ĎASIEN, OPARY, KÚTIKY V ÚSTACH:

1)Venuše, 50 rokov, zápal ďasien, paradentóza, spevnenie zubov, opary, vazomotorická-alergická nádcha, dýchacie cesty, opary, afty. Jiřina, 75 rokov, alergická nádcha, opary, Václav, 75 rokov, opary, uvoľnenie ďasien.

Jirka – 54 rokov, parandentóza, kútiky v ústach.

2) 2x denne natieranie oparov, kútikov úst, potieranie ďasien a zubov, natieranie sliznice a nosa.

3) Za 3 dni opary a kútiky v ústach zmizli, spevnili sa ďasná, lepšie sa mi dýcha nosom. Za 3 týždne sa mi tak neuvoľňujú ďasná a zuby. Keď som varila obed, spálila som si od panvy prsty, zaspomínala som si na rýchlu prvú pomoc, vyskúšala som a bola som rada, že mi to pomohlo od pálenia.

4) S produktmi ActiMaris som veľmi spokojná, vrelo by som všetkým odporučila vyskúšať, ako na zuby, ďasná, opary, na spáleniny aj infekcie. Komu som tento produkt ukazovala, a dala rôzne vyskúšať, každý si ho pochvaľoval.

Jana a Jaroslav použili ActiMaris na OPARY a AFTY:

54 rokov, Jana, karcinom mandle. 50 rokov, Jaroslav, opary a afty.

Kloktala som, aplikácia na opary, afty.

Prípravky fungovali, podľa nás veľmi dobre a ťažkosti rýchlo ustúpili.

Pre veľmi znateľný účinok by sme oba prípravky odporučili, len chuť je odporná.

Čitateľka Hana s dcérou a psíkom testovali ActiMaris na AKNÉ, ZÁPAL VONKAJŠIEHO ZVUKOVODU a ODRENINU:

Vyskúšali sme produkty na dcére (Katarína, 30 rokov) – akné, používa roztok na ošetrenie, potom gél 2x denne. S výsledkom je spokojná, hojenie sa zlepšuje, ale je to u nej dlhodobejšia záležitosť. Žiaľ, jazvy zostávajú.

Ja (Hana, 58 rokov) som používala gél na zápal vonkajšieho zvukovodu denne, zápal ustúpil po 10 dňoch.

Psík Dustin si poranil tlapku vonku, tak som ju ošetrila roztokom, a potom som mu dávala na poranenie gél. Do 3 dní bola tlapka v poriadku.

Určite by som produkty ActiMaris odporučila všetkým, pretože ide o prírodné produkty s veľkým spektrom využitia v domácnosti a nemali sme na ne žiadne vedľajšie účinky.

Čitateľka Šárka testovala ActiMaris s rodinou na OPARY a AFTY:

Použili sme prípravky na opary, afty a kútiky. Testoval Richard 12 rokov, Šárka 43 rokov, Jozef 43 rokov a Zdeňka 65 rokov.

Najviac trpím oparmi a hlavne aftami. Richard použil na afty. Zdeňka na opary.

Pri aftoch som mala dobré výsledky, hneď prestali bolieť a zahojili sa asi o dva dni. Kútik asi o týždeň a opar sa rýchlejšie liečil a nebol taký mokrý. Zahojil sa tiež rýchlejšie ako inokedy.

Prípravky fungovali veľmi dobre, ale vadilo nám, že prípravok bol cítiť chlórom. Potom, že je malá lehota spotreby. Inak by som prípravok rozhodne odporúčala, pretože na dané ťažkosti je vynikajúci.

 

Výsledky testovania prípravkov ActiMaris na webe www.zenysro.cz

ActiMaris testovali i na www.modrykonik.cz

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.