Recenzie zákazníkov

Dobrý deň, ja nemám slov a neviem, ako vyjadriť môj obdiv. Ste úžasní, dnes som objednala, skomplikovala som platbu, a napriek tomu všetkému je naša spásna tekutina a mastička na ceste k nám. Mám ležiacu mamičku so stále sa opakujúcimi problémami s dekubitmi. Neskutočne nám vaše produkty pomáhajú. Už nekupujem v lekárňach, neobjednávam inde, pretože viem, že na vás sa môžem stopercentne spoľahnúť. Ďakujem Vám za ústretovosť, za ceny, za rýchlosť … za všetko.

Jiřina

Dekubity

Čo sa týka mojej osobnej skúsenosti, tak môžem vrelo odporučiť ako výplach, tak nanášanie gélu na noc pri parodontických problémoch. Sila účinku je obrovská. Manžel má výborné skúsenosti na kožné problémy v trieslach po dlhých výjazdoch na bicykli. Naozaj stojí za vyskúšanie, všetkým vrelo odporúčam! :-) Dana

Dana Ř. (Český Brod)

Parodontitída

Som rada, že som mohla otestovať Actimaris. Veľmi mi pomohol vyliečiť zranenie na ruke. Manžel ostrihal na našej záhrade egreše a ja som ich chcela zlikvidovať v štiepkovači, pochopiteľne ako vždy som pracovala bez rukavíc. Jedna vetvička sa v štiepkovači zasekla a ako som ju chcela uvoľniť, poranila som si od tŕňov ruku. Ranu som hneď ošetrila dezinfekčným roztokom a potom potrela gélom. Ranu som gélom potierala každý deň a dnes už mám ruku pekne zahojenú.

Za seba Actimaris odporúčam do domácej lekárničky.

Petra S. (Valašské Meziříčí)

Rany

Gél som chcela testovať na opary. Ako na zavolanie sa mi na pere urobilo niečo medzi oparom a akné “boliestku” som liečila 2 dni, takže spokojnosť. Keďže obsahuje soľ, tak ma spočiatku mierne štípal, ale to sa pri dezinfekčnom účinku predpokladá. Vzhľadom k širokému spektru využitia sa v domácej lekárničke určite nestratí.

Veronika J. - (Chomutov)

Opary

Nemôžem inak – odporúčam oba produkty! Roztok som si už stačila kúpiť do zásoby (gél som si tiež musela v priebehu liečby dokúpiť), určite sa bude hodiť aj pri iných problémoch – predsa len máme doma malé dieťa aj seniorov. Jedno je isté – na otvorené rany skvele funguje a neštípe!

Markéta V. (Plzeň)

Otvorené rany

Testovala som s rodinou poctivo celý týždeň, aby som naozaj mohla zhodnotiť výsledky a musím napísať, že účinnejšiu liečbu akné, oparov či odrenín som zatiaľ nevidela. Manželovi zmizol opar do 3 dní po mazaní Actimaris gélom, inými gélmi to trvá tak 2 týždne. Deťom a sebe som nanášala Actimaris gél na akné a väčšina akné zmizla a zostalo len pár malých pupienkov. Syn sa pekne poranil pri telocviku a mal veľmi odretý chrbát, tak som mu dávala obklady z Actimaris Sensitiv roztoku a na noc ešte mazala Actimaris gélom stačilo len 5 dní a po odrenine skoro žiadne pamiatky.

To je vážne úžasné.. odteraz už bude mať Actimaris miesto v našej domácnosti nastálo.. Hneď, ako ho spotrebujeme, objednávam nové balenie, za tie financie to stojí, lebo dokáže naozaj rýchlo liečiť a čo je dôležité, že s týmto roztokom a gélom vám nezostanú ošklivé jazvy po zranení ktoré by inak ostali..

Jana (Vyškov)

Akné, opary, odreniny

Za 3 dni opary a kútiky v ústach zmizli, spevnili sa ďasná. Za 3 týždne sa mi tak neuvoľňujú ďasná a zuby. Keď som varila obed, spálila som si od panvy prsty, spomenula som si na rýchlu prvú pomoc, vyskúšala som a bola som rada, že mi to pomohlo od pálenia.

S produktmi ActiMaris som veľmi spokojná, vrelo by som všetkým odporučila vyskúšať, ako na zuby, ďasná, opary, na spáleniny aj infekcie. Komu som tento produkt ukazovala, a dala rôzne vyskúšať, každý si ho pochvaľoval.

Venuše s rodinou - (Kolín)

Opary, kútiky, ďasná

Ďakujem za možnosť testovania. Actimaris som použila na opar, na ktorý mi doteraz nič iné ako Herpesin nepomohlo. Najskôr som ho potrápila Actimaris Sensitiv roztokom na výplach a dezinfekciu rán a následne potrápila Actimaris gélom na hojenie rán. Tento postup som počas dňa opakovala a za 2 dni po opare ani pamiatky. Tiež som využila roztok a gél na pupienky na tvári a krásne ich to vybielilo a potom zmizli.

Ja rozhodne odporúčam a určite kúpim ďalšie balenie!

Iva M. (Olomouc)

Opary

Na produkty som sa veľmi tešila, vzhľadom k tomu, že trpím na akné a momentálne mám čerstvo niekoľko jaziev od operácií, tak som začala mazať a jazvy sa pomaly sťahujú a vybielia, čo je úžasné! Mazala som ich pred tým sadlom a nič… Akné taktiež pomaly mizne.

Produkt odporúčam všetkým, je naozaj úžasný! Plus aj krásne vonia, tá morská soľ, mmmm. Dávam 1.

Petra (Uh. Brod)

Jazvy po akné

Trpím aftami, takže som sa po doručení balíčka mohla okamžite pustiť do testovania. Gél má veľmi tekutú konzistenciu, vôňa je typická dezinfekčná, skoro ako savo, ale dôležité sú samozrejme výsledky – už na druhý deň nebolo po afte ani pamiatky. Keďže má výrobok široké uplatnenie, určite bude mať v našej lekárničke svoje miesto. Ja rozhodne odporúčam!

Lenka K. (Rychnov n. Kněžnou)

Afty

Produkty Actimaris by som určite odporučila všetkým. Ich účinky sú viac ako skvelé a sú vhodné aj pre malé deti. Navyše sú účinné na rôzne ťažkosti a nemusíte teda mať v lekárni množstvo rôznych produktov, stačí mať len Actimaris gél a Actimaris roztok. U mňa v lekárni už budú mať navždy svoje miesto a iné produkty ako tieto, už kupovať nebudem.

Květa P. (Brno)

Gélik teraz naozaj využijem, lebo som práve vysadila HA a akné si užijem hojne. Gél si nanášam na noc a ráno mám pupienok krásne stiahnutý, zmizne mi začervenanie a naozaj nastane rýchly proces hojenia. Gél som tiež nanášala na opar a to isté, hneď ráno bol vidieť rozdiel naozaj urýchľuje hojenie, voda sensitive je tiež veľmi príjemná a prispieva k hojeniu vyčistením rany pred nanesením gélu.

Kamila B. - (Praha)

Akné, opary

Na tento produkt som sa naozaj tešila, pretože už naozaj neviem, ako sa akné zbaviť. Bola som naozaj milo prekvapená, gél cez noc pupienok lieči a do dvoch dní po ňom nie je ani stopy. Určite si potom zaobstarám ďalšie balenie.

Dominika Š. (Bohuslavice)

Akné

Actimaris sensitiv a gél som si kúpila na základe recenzií a hodnotení na ženách s.r.o., pretože ma už naštvala moja pleť posiata pupienkami a aftami. Testujeme vyše týždňa celá rodina, naozaj to funguje, moje akné sa oveľa rýchlejšie hojí. Ráno a večer pleť ošetrím roztokom senzitiv a potom na prípadné pupienky nanášam gél. Pupienky sa už toľko netvoria a keď sa nejaký urobí, rýchlejšie zmiznú. Vyskúšala som oboje aj na dcére – na zapareninu, tiež úžasné zlepšenie vždy cez noc. Manžel má často z práce poranené ruky, rôzne rezné rany drobné a popáleniny či škrabance. Tiež sa mu po použití actimaris všetko rýchlejšie hojí.

Takže za nás jednička. A navyše veľmi oceňujem prírodné zloženie, toho si naozaj veľmi vážim. Skvelý prípravok, ktorý budem odporúčať ďalej.

Valerie P. (Broumov)

Akné, afty, zapareniny, škrabance


Co se týče mé osobní zkušenosti, tak mohu vřele doporučit jak výplach tak nanesení gelu na noc při parodontických problémech. Síla účinku je obrovská. Manžel má výborné zkušenosti na kožní problémy v tříslech po dlouhých vyjížďkách na kole. Opravdu stojí za vyzkoušení, všem vřele doporučuji! :-)Dana Ř. (Český Brod)

Parodontitida


Jsem ráda, že jsem mohla otestovat Actimaris. Moc mi pomohl vyléčit poranění na ruce. Manžel ostříhal na naší zahradě angrešty a já jsem je chtěla zlikvidovat ve štěpkovači, pochopitelně jako vždy jsem pracovala bez rukavic. Jedna větvička se ve štěpkovači zasekla a jak jsem ji chtěla uvolnit, poranila jsem si od trnů ruku. Ránu jsem hned ošetřila desinfekčním roztokem a potom potřela gelem. Ránu jsem gelem potírala každý den a dnes už mám ruku pěkně zahojenou. Za sebe Actimaris doporučuji do domácí lékárničky.Petra S. (Valašské Meziříčí)

Rány


Gel jsem chtěla testovat na opary. Jako na zavolanou se mi na rtu udělalo něco mezi oparem a akné ” Bolístku” jsem léčila 2 dny, takže spokojenost. Jelikož obsahuje sůl, tak mě zpočátku mírně štípal,ale to se u desinfekčního účinku předpokládá. Vzhledem k širokému spektru využití se v domácí lékárničce určitě neztratí.Veronika J. – (Chomutov)

Opary


Actimaris sensitiv a gel jsem si koupila na základě recenzí a hodnocení na Ženách s.r.o., protože mě už namíchla moje pleť posetá pupínky a afta. Testujeme více než týden celá rodina, opravdu to funguje, moje akné se mnohem rychleji hojí. Ráno a večer pleť ošetřím roztokem senzitiv a poté na případné pupínky nanáším gel. Pupínky se už tolik nedějají a když se nějaký udělá, rychleji zmizí. Vyzkoušela jsem oboje i na dceři – na opruzeninu, také úžasné zlepšení vždy přes noc. Manžel má často z práce poraněné ruce, různé řezné rány drobné a popáleniny či škrábance. Také se mu po použití actimaris vše rychlejí hojí. Takže za nás jednička. A navíc velmi oceňuji přírodní složení, toho si opravdu hodně považuji. Skvělý přípravek, který budu doporučovat dál.Valerie P. (Broumov)

Akné, afty, opruzeniny, škrábance


Nemohu jinak – doporučuji oba produkty! Roztok jsem si již stačila koupit do zásoby (gel jsem si taky musela v průběhu léčby dokoupit), určitě se bude hodit i při jiných problémech – přece jenom máme doma malé dítě i seniory. Jedno je jisté – na otevřené rány skvěle funguje a neštípe!Markéta V. (Plzeň)

Otevřené rány


Za 3 dny opary a koutky v ústech zmizely, zpevnily se dásně. Za 3 týdny se mi tak neuvolňují dásně a zuby. Když jsem vařila oběd, spálila jsem si od pánve prsty, vzpomněla jsem si na rychlou první pomoc, vyzkoušela jsem a byla jsem ráda, že mi to pomohlo od pálení. S produkty ActiMaris jsem velice spokojená, vřele bych doporučila všem vyzkoušet, jak na zuby, dásně, opary, na spáleniny i infekce. Komu jsem tento produkt ukazovala, a dala různě vyzkoušet, každý si ho chválil.

Venuše s rodinou – (Kolín)

Opary, koutky, dásně

Načíst další

Děkuji za možnost testování. Actimaris jsem použila na opar,na který mi doposud nic jiného než Herpesin nepomohl. Nejdřív jsem ho potřela Actimaris Sensitiv roztokem na výplach a desinfekci ran a následně potřela Actimaris gelem na hojení ran. Tento postup jsem během dne opakovala a za 2 dny po oparu ani památky. Také jsem využila roztok a gel na pupínky v obličeji a krásně je to vybělilo a poté zmizely. Já rozhodně doporučuji a určitě koupím další balení!Iva M. (Olomouc)

Opary

Na výrobky jsem se moc těšila, vzhledem k tomu, že trpím na akné a momentálně mám čerstvě několik jizev od operací, takže jsem začala mazat a jizvy se pomalu stahují a vybělují, což je úžasné! Mazala jsem je před tím sádlem a nic… Akné taky pomalu mizí. Výrobek doporučím všem, je opravdu úžasný! Plus i krásně voní, ta mořská sůl, mmmm. Dávam 1.

Petra (Uh. Brod)

Jizvy po akné

Testovala jsem s rodinou poctivě celý týden,abych opravdu mohla ohodnotit výsledky a musím napsat,že účinější léčbu akné,oparů či odřenin jsem zatím neviděla.Manželovi zmizel opar do tří dnů po mazání Actimaris gelem, jinými gely to trvá tak 2 týdny.Dětem a sobě jsem nanášela Actimaris gel na akné a po týdnu většina akné zmizela a zůstalo jen pár malých pupínků Syn se pěkně poranil při tělocviku a měl hodně sedřená záda,tak jsem mu dávala obklady z Actimaris Sensitiv roztoku a na noc ještě mazala Actimaris gelem stačilo pouhých 5 dní a po odřenině skoro žádné památky.To je vážně úžasný.Od ted už bude mít Actimaris místo v naší domácnosti napořád.Hned jak ho spotřebujeme objednávám nové balení,za ty finance to stojí,protože dokáže opravdu rychle léčit a co je důležité,že s tímto roztokem a gelem vám nezůstanou ošklivé jizvy po zranění,které by jinak zůstaly.Jana (Vyškov)

Akné, opary, odřeniny

Děkuji za možnost testování. Actimaris jsem použila na opar,na který mi doposud nic jiného než Herpesin nepomohl. Nejdřív jsem ho potřela Actimaris Sensitiv roztokem na výplach a desinfekci ran a následně potřela Actimaris gelem na hojení ran. Tento postup jsem během dne opakovala a za 2 dny po oparu ani památky. Také jsem využila roztok a gel na pupínky v obličeji a krásně je to vybělilo a poté zmizely. Já rozhodně doporučuji a určitě koupím další balení!Iva M. (Olomouc)

Opary

Produkty Actimaris bych určitě doporučila všem. Jejich účinky jsou více než skvělé a jsou vhodné i pro malé děti. Navíc jsou účinné na různé obtíže a nemusíte tedy mít v lékárničce spoustu různých výrobků, stačí mít pouze Actimaris gel a Actimaris roztok. U mě v lékárničce už budou mít navždy své místo a jiné produkty než tyto, už kupovat nebudu.Květa P. (Brno)
Gelík teď opravdu využiji poněvadž jsem právě vysadila HA a akné si užiju hojně. Gel si nanáším na noc a ráno mám pupínek krásně stáhlý zmizne mi začervenání a opravdu nastane rychlý proces hojení. Gel jsem také nanášela na opar a to samé hned ráno byl vidět rozdíl opravdu urychluje hojení voda sensitive je také velice příjemná a přispívá k hojení vyčištěním rány před nanesením gelu.Kamila B. – (Praha)

Akné, opary

Děkuji za možnost testování. Actimaris jsem použila na opar,na který mi doposud nic jiného než Herpesin nepomohl. Nejdřív jsem ho potřela Actimaris Sensitiv roztokem na výplach a desinfekci ran a následně potřela Actimaris gelem na hojení ran. Tento postup jsem během dne opakovala a za 2 dny po oparu ani památky. Také jsem využila roztok a gel na pupínky v obličeji a krásně je to vybělilo a poté zmizely. Já rozhodně doporučuji a určitě koupím další balení!

Valerie P. (Broumov)

Akné, afty, opruzeniny, škrábance

Na tento produkt jsem se opravdu těšila, protože už opravdu nevím, jak se akné zbavit. Byla jsem opravdu mile překvapená, gel přes noc pupínek léčí a do dvou dnů po něm není ani stopy. Určitě si potom pořídím další balení.

Dominika Š. (Bohuslavice)

Akné

Trpím na afty, takže jsem se po doručení balíčku mohla ihned pustit do testování. Gel má hodně tekutou konzistenci, vůně je typická dezinfekční, skoro jako savo, ale důležité jsou samozřejmě výsledky – už druhý den nebylo po aftu ani památky. Jelikož má výrobek široké uplatnění, určitě v naší lékárničce bude mít své místo. Já rozhodně doporučuji!

Lenka K. (Rychnov n. Kněžnou)

Afty

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.