Vyberte stranu

10 rodín testovalo a hodnotilo priebeh a výsledky liečby na rôzne problémy.

Na konci roka 2015 desať čitateľov internetového magazínu Venilafi.cz spolu s ich rodinami malo možnosť testovať zdarma dva výrobky ActiMaris. Boli nimi ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gél. Po 2-3 týždňoch testovania nám čitatelia napísali svoje pocity a zdravotné výsledky podľa predom zadaných 4 bodov. Ako dopadlo nezávislé testovanie týchto prírodných prípravkov urýchľujúcich hojenie rán sa dočítate ďalej. Už teraz je isté, že všetkých desať čitateľov by prípravky ActiMaris odporučilo svojim známym. Takže desať z desiatich.

obrazek-1

Testujúci odpovedali na toto zadanie:

1) Predstavenie testujúcich – vek, stačí krstné meno a zdravotný problém

2)  Popísať spôsob, akým a ako často produkty používali.

3) Popísať, ako prípravky fungovali na testované ťažkosti.

4) Napísať, či by produkty svojim známym odporučili a prečo.


 Čitateľka Květa so svojou rodinou použili výrobky na rôzne ťažkosti (opary, akné, poranenie):

1. Testovala som produkty ja, Květa, 33 rokov na liečbu oparov, manžel Petr 41 rokov na zhojenie reznej rany, syn David 15 rokov liečba akné, dcéra Lucie 12 rokov liečba akné, syn Petr 6 rokov odreté koleno a lakeť, dcéra Daniela 2 roky odretý nos.

2. Produkty sme testovali každý deň, ja som používala len gél na liečbu oparov, manžel používal najskôr roztok na ranu, a potom gél. Dcéra Lucie a syn David používali na akné roztok aj gél. Roztok nechávali vždy 15 minút pôsobiť. A gél používali cez noc a ráno. Synovi Petrovi a dcérke Daniele som odreniny dezinfikovala roztokom, a potom používala až do zhojenia gél.

3. Actimaris výrobky skvelo zafungovali vo všetkých prípadoch. V mojom prípade opar zmizol už za tri dni, čo je zázrak. Manželovi sa rana krásne zacelila a zostala mu len malá jazvička aj napriek tomu, že pred používaním vyzerala rana naozaj veľmi zle a nepomáhali ani predpísané masti od lekára. U dcéry aj syna, ktorých veľmi trápilo akné, sa ich stav naozaj veľmi zlepšil. Na niektorých miestach sa akné zlepšilo, na niektorých dokonca úplne zmizlo a na niektorých miestach zostalo len drobné akné, ktoré nie je veľmi vidieť. U najmladšieho syna a dcéry používanie roztoku aj gélu veľmi pomohlo na odreniny, ktoré sa behom pár dní úplne zacelili a úplne zmizli. Vďaka týmto skvelým produktom im nezostala ani malá jazvička.

4. Produkty Actimaris by som určite odporučila všetkým. Ich účinky sú viac než skvelé a sú vhodné aj pre malé deti. Naviac sú účinné na rôzne problémy a nemusíte mať v lekárničke mnoho rôznych výrobkov, stačí mať len ActiMaris gél a ActiMaris roztok. U mňa v lekárničke už budú mať navždy svoje miesto a iné produkty už ani kupovať nebudem.

Veľmi Vám ďakujem za možnosť testovať tieto prípravky, konečne som objavila niečo, čo naozaj funguje. U mňa tieto produkty vyhrali na jedničku.

So srdečným pozdravom, Květa

Čitateľka Stanislava testovala produkty na bércové vredy:

1) Stanislava, 61 rokov – bércové vredy (dlhodobé liečenie, prekonala som 2 cievne operácie).

2) Produkty som používala každý deň. Hneď ráno som ošetrila otvorenú ranu na nohe. Keďže mám pravú nohu už 5 rokov otvorenú a nič mi nepomáhalo, nečakala som, že hneď po pár dňoch sa rana začne sťahovať. Bola som veľmi prekvapená – po týždni mi prestal z nohy vytekať sekrét. Ku dnešnému dňu je rana suchá, zmenšila sa o 6 milimetrov, čo je úžasné. Vzhľadom k pôvodnému stavu rany je výsledok naozaj výborný. Priznám sa, že som tento prípravok odporučila aj v lekárni, kde pracuje moja dcéra. A budem informovať aj svojho lekára, je to niečo, čo funguje aj na také defekty ako sú bércové vredy.

Čitateľka Markéta liečila otvorené rany na prsiach po dojčení

1) Markéta, 28 rokov, materská dovolenka. Zdravotný problém: nehojace sa otvorené rany (ragády) na bradavkách.

2) Liečba:  2 x denne výplach rany roztokom Actimaris Sensitiv – nanesenie na tampón, pôsobenie cca 10 min. 2 x denne nanesenie gélu na hojenie rán ActiMaris na postihnuté miesto, prekrytie vložkou na dojčenie do podprsenky.

3) Po cca mesiaci je rana v takmer celej svojej veľkosti uzatvorená – na mieste sa vytvorila akoby nová koža – má inú (svetlejšiu) farbu než zvyšok bradavky, ale to je len estetická drobnosť.

Po kúpeli a aplikácii roztoku sa na okrajoch zahojenej rany ešte tvoria malé chrasty, ktoré sa odlupujú. Zostáva teda ešte malý kúsok a bradavka sa mi snáď dá do poriadku celá.

Týmto by som chcela veľmi poďakovať. Skúšala som už produkty od konkurenčných výrobcov – hemagel, stratamed a iné a nič nefungovalo, len mi to tú ranu dočasne stiahlo, ale po kúpeli/sprche bola zase otvorená v celej svojej “kráse”. Asi to chcelo skombinovať ešte s niečím čistiacim. Hádam teda, že najviac mi pomohol práve ten roztok (samozrejme, že aj gél, ale po predchádzajúcich skúsenostiach s inými značkami si to tak nedokážem vysvetliť, než že práve roztok bol kľúčovým v tejto liečbe).

4) Nemôžem inak – odporúčam oba produkty! Roztok som si už stihla kúpiť do zásoby (gél som si tiež musela v priebehu liečby dokúpiť), určite sa bude hodiť aj pri iných problémoch – predsa len máme doma malé dieťa aj seniorov. Jedno je isté – na otvorené rany skvele funguje a neštípe!

Čitateľka Jana testovala ActiMaris s rodinou na rôzne ťažkosti

Pavel, 18 – akné

Prípravok (roztok) používal 1 x denne, po prvom týždni používania sa akné začalo zlepšovať, odporúčam.

Jana, 47 – hnisavý kútik

Prípravok (gél) používala 1 x denne večer pred spaním – výsledok dobrý, odporúčam.

Dcéra ešte skúšala používať prípravok na afty, ale tam sa nám to neosvedčilo.

Čitateľka Monika testovala ActiMaris na opary a akné

1) Monika, 22 rokov, opary a akné

2) Produkty Actimaris som používala na všetky uvedené problémy dvakrát denne, ráno a večer.

3) Opar na perách – prípravky som začala používať hneď, ako som cítila, že sa začína vytvárať opar. Mám pocit, že sa mi vďaka včasnému použitiu produktov opar nevytvoril tak veľký, ale to je ťažko posúdiť. Avšak opar nebolel a do troch dní sa mi vylúpol aj s chrastou. Určite tieto produkty urýchlili hojenie.

Akné – prípravky som začala užívať hneď ako mi prišli poštou. Vždy som najskôr použila dezinfekciu a potom mastičku. Behom piatich dní už akné nebolo tak začervenalé a nebolelo. Po 14 dňoch používania už bolo vidieť značné výsledky v úbytku akné.

4) Produkty Actimaris som už známym na základe týchto skúseností odporučila. A taktiež preto, že sú čisto na prírodnej báze.

Redaktorka Martina testovala ActiMaris s dcérou

1. Kateřina, 10 rokov. Ťažkosti – infekčné kútiky, zle sa hojili. Aplikovaný bol ActiMaris gél 3 x denne, po týždni sa úplne zahojili. Zapálené dierky v ušiach po zlých náušniciach, ucho oplachované zhruba 4 x denne roztokom ActiMaris Sensitiv, zahojené do troch dní.

2. Martina, 37 rokov. Ťažkosti – popálenina na ruke spôsobená parou z hrnca, aplikovaný ActiMaris gél, celkom 3 x, rana zahojená bez jazvy a olupovania kože.

Produkty ActiMaris by som rozhodne každému odporučila Je to priamo zázrak, ktorý výrazne podporuje hojenie a naviac po aplikácii zmizne alebo sa zredukuje prípadná bolesť, či svrbenie.

Čitateľka Venuše s rodinou testovali prípravky na zápaly a ďalšie

1)Venuše 50 rokov, zápal ďasien, paradentóza, spevnenie zubov, opary, vazomotorická alergická nádcha, dýchacie cesty, opary, afty.

Jiřina 75 rokov, alergická nádcha , opary.

Václav 75 rokov, opary, uvoľnené ďasná.

Jirka – 54 rokov, parondontóza, kútiky v ústach.

2) 2 x denne natieranie oparov, kútikov na ústach, potieranie ďasien a zubov, natieranie sliznice a nosu.

3) Za 3 dni opary a kútiky v ústach zmizli, ďasná sa spevnili, lepšie sa dýcha nosom. Za 3 týždne sa mi tak neuvoľňujú ďasná a zuby. Keď som varila obed, spálila som si od panvice prsty, spomenula som si na rýchlu pomoc, vyskúšala som ActiMaris a bola som rada, že mi to pomohlo od pálenia.

4) S produktmi ActiMaris som veľmi spokojná. Vrelo by som odporučila všetkým vyskúšať na zuby a ďasná, opary, spáleniny aj infekcie. Komu som tento produkt ukazovala a dala rôzne vyskúšať, každý si ho chválil.

Čitateľka Jana a Jaroslav

Jana, 54 rokov, karcinóm mandle.

Jaroslav, 50 rokov, opary a afty.

Kloktala som, aplikácia na opary, afty.

Prípravky fungovali, podľa nás veľmi dobre a problémy rýchlo ustúpili.

Pre veľmi poznateľný účinok by sme oba prípravky odporučili, len chuť je odporná.

 Čitateľka Hana s dcérou a psom testovali prípravky na akné, zápal a odreniny

Vyskúšali sme produkty na dcére (Kateřina, 30 rokov) s akné, používa roztok na ošetrenie, potom gél 2 x denne. S výsledkom je spokojná, hojenie sa zlepšuje, ale je to u nej dlhodobejšia záležitosť. Bohužiaľ jazvy ostali.

Ja, Hana, 58 rokov, som používala gél na zápal vonkajšieho zvukovodu denne, zápal ustúpil po 10 dňoch.

Pes Dustin si poranil labku vonku, tak som ju ošetrila roztokom a potom som mu dávala na poranenie gél. Do 3 dní bola tlapka v poriadku.

Určite by som produkty ActiMaris odporučila  všetkým, pretože ide o prírodné produkty s veľkým spektrom využitia v domácnosti a nemali sme na ne žiadne vedľajšie účinky.

Čitateľka Šárka testovala produkty s rodinou na viacero problémov

Použili sme prípravky na opary, afty a kútiky. Testoval Richard 12 rokov, Šárka 43 rokov, Josef 43 rokov a Zdeňka 65 rokov.

Najviac trpím oparmi a hlavne aftmi. Richard použil prípravky na afty. Zdeňka na opary.

Pri aftoch som mala dobré výsledky, hneď prestali bolieť a zahojili sa asi za dva dni. Kútik asi za týždeň a opar sa liečil rýchlejšie a nebol tak mokvavý. Zahojil sa tiež rýchlejšie ako inokedy.

Prípravky fungovali veľmi dobre, ale vadilo nám, že prípravok bolo cítiť za chlórom. Potom, že je malá lehota spotreby. Inak by som prípravok rozhodne odporučila, pretože na dané problémy je vynikajúci.


Poznámka výrobcu ku komentáru č. 8 a 10, že je prípravok cítiť za chlórom:

Produkty ActiMaris neobsahujú žiadne stabilizátory, konzervanty, či iné pridané chemické látky. Teda neobsahujú ani žiaden pridaný voľný chlór. Ľahký závan chlóru v prípravku je spôsobený reakciou aktívneho kyslíka s morskou soľou. Soľ síce obsahuje chlór, ale len viazaný v prírodnej zlúčenine (NaCl). Aby sa zachovalo 100% prírodné zloženie, švajčiarsky výrobca ActiMaris AG do prípravkov nepridáva ani žiadne arómy. Vnímanie chuti a vône je individuálne. V praxi sa stretávame s rôznymi reakciami. Od tej, že ActiMaris niekomu výslovne chutí, až po tú, že niekomu chuť či závan vadí. V takmer úplnej väčšine prípadov (99,9%) však všetci oslovení udávajú, že chuť či vôňa je druhoradá, pokiaľ im ActiMaris pomáha. Rýchly a silný účinok prípravkov ActiMaris je pre pacientov najdôležitejší.

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.