Vyberte stranu

HOJENIE VAGINÁLNYCH PROBLÉMOV

Pri akútnych a ľahších formách vaginálnych problémov a zápalu vonkajších genitálií odporúčame aplikovať roztok ActiMaris Sensitiv. 
 Pri opakovaných alebo ťažších formách odporúčame použiť silnejšie riešenie ActiMaris Forte. 
Na ohraničené zápalové ohniská a rany vonkajších genitálií odporúčame aplikovať ActiMaris Gél.

ActiMaris Forte roztok 300ml

ActiMaris Forte roztok 300 ml

ActiMaris Sensitiv roztok 300 ml

ActiMaris Sensitiv roztok 300 ml

ActiMaris Gel + Forte roztok

ActiMaris Gél + Forte roztok

Doprava ZADARMO pri objednávke nad 40 €

ActiMaris je veľmi účinné a šetrné riešenie vašich vaginálnych problémov, zápalov a rán vonkajších genitálií, ako sú:

1. Zápalové postihnutie vulvy (vonkajšieho genitálu) a vagíny – vulvovaginitídy:

  • bakteriálna vaginóza (vaginálna infekcia)
  • vaginálny zápal (vaginitída) a výtok rôznej etiológie
  • vaginálna mykóza (kvasinková infekcia)
  • herpes genitalis (genitálny opar)

2. Rany po gynekologických operáciách.

 

Vďaka 100% prírodnému zloženiu môže byť ActiMaris použitý aj v tehotenstve a u detí bez vekových obmedzení. Bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

ActiMaris rýchlo a účinne ničí škodlivé mikróby (vírusy, baktérie, kvasinky a plesne), znižuje zápal, opuch, zápach a výrazne urýchľuje hojenie.

ActiMaris obsahuje len prírodné účinné látky – aktívny kyslík, morskú soľ s minerálnymi látkami a ionizovanú zásaditú vodu.

  • Aktívny singletový kyslík rýchlo ničí škodlivé mikróby (baktérie, vírusy, kvasinky, plesne), okysličuje pokožkuu aj sliznicu a dodáva jej energiu k hojeniu. Výrazne znižuje zápal.
  • Morská soľ obsahuje veľké množstvo minerálov, ktoré sú dôležité pre proces hojenia. Vďaka osmóze pomáha znižovať opuch a bolesť.
  • Ionizovaná zásaditá voda preniká do tkaniva hlbšie ako obyčajná voda. Prenáša viac kyslíka a minerálnych látok. Má výrazné antioxidačné účinky.

Aký prípravok ActiMaris vybrať a ako používať?

 

1. Pre akútne ošetrenie vaginálnych zápalov a rán, na citlivú a podráždenú sliznicu a pre deti je určený ActiMaris Sensitiv roztok. Aplikáciu vykonajte formou výplachu vagíny. Aplikujte 10 – 20 ml roztoku v neriedenej forme, najmenej 2 krát denne.

Najlepší spôsob, ako ošetriť oblasť vonkajších genitálií, je vo forme obkladu. Roztokom dôkladne navlhčite gázu a umiestnite ako obklad na postihnutú oblasť. Nechajte pôsobiť 20 – 30 minút. Opakujte 2 – 3 krát denne.

K výraznejšiemu urýchleniu procesu hojenia môže byť použitý ActiMaris Sensitiv roztok spolu s ActiMaris Gélom. Po ošetrení roztokom naneste gél na postihnutú oblasť a nechajte pôsobiť. Gél ani roztok sa nemusia čistiť či odstraňovať. Aplikácia sa opakuje 2 – 3 krát denne.

 

 

2. Na opakované či ťažšie formy zápalov, infekcií a rán je vhodný ActiMaris Forte roztok. Aplikáciu vykonajte formou výplachu vagíny. Aplikujte 10 – 20 ml roztoku v neriedenej forme, najmenej 2 krát denne.

Najlepší spôsob, ako ošetriť oblasť vonkajších genitálií, je vo forme obkladu. Roztokom dôkladne navlhčite gázu a umiestnite ako obklad na postihnutú oblasť. Nechajte pôsobiť 20 – 30 minút. Opakujte 2 – 3 krát denne.

K výraznejšiemu urýchleniu procesu hojenia môže byť použitý ActiMaris Forte roztok spolu s ActiMaris Gélom. Po ošetrení roztokom naneste gél na postihnutú oblasť a nechajte pôsobiť. Gél ani roztok sa nemusia čistiť či odstraňovať. Aplikácia sa opakuje 2 – 3 krát denne.

 

ActiMaris ako taký nemá vôňu. Je to čisto prírodný produkt. Pri jeho kontakte s biologickým tkanivom (kožou, sliznicou, spodinou rany) dôjde okamžite k žiaducej reakcii, pri ktorej sa NaOCl (vyrobený elektrolýzou z prírodných zložiek) rozkladá na soľ (NaCl) a aktívny singletový kyslík (základnú účinnú zložku ActiMaris). V tomto momente môžete ucítiť chlórový závan po „bazénovej vode“, ktorý v priebehu niekoľkých minút vymizne.

 

Čo je ActiMaris a prečo tak dobre funguje? – pozrite si inštruktážne video (TV Prima 5 min).

 

Zdravotnícka pomôcka, trieda IIb, CE 1250


 

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.