HOJENIE VAGINÁLNYCH PROBLÉMOV

Pri akútnych a ľahších formách vaginálnych problémov a zápalu vonkajších genitálií odporúčame aplikovať roztok ActiMaris Sensitiv. 
 Pri opakovaných alebo ťažších formách odporúčame použiť silnejšie riešenie ActiMaris Forte. 
Na ohraničené zápalové ohniská a rany vonkajších genitálií odporúčame aplikovať ActiMaris Gél.

ActiMaris Forte roztok na hojenie rán

ActiMaris Forte roztok 300 ml

ActiMaris Sensitiv roztok 300 ml

ActiMaris Sensitiv roztok 300 ml

ActiMaris Gél + Forte roztok

 

Doprava ZADARMO pri objednávke nad 45 €

ActiMaris je veľmi účinné a šetrné riešenie vašich vaginálnych problémov, zápalov a rán vonkajších genitálií, ako sú:

1. Zápalové postihnutie vulvy (vonkajšieho genitálu) a vagíny – vulvovaginitídy:

  • bakteriálna vaginóza (vaginálna infekcia)
  • vaginálny zápal (vaginitída) a výtok rôznej etiológie
  • vaginálna mykóza (kvasinková infekcia)
  • herpes genitalis (genitálny opar)

2. Rany po gynekologických operáciách.

 

Vďaka 100% prírodnému zloženiu môže byť ActiMaris použitý aj v tehotenstve a u detí bez vekových obmedzení. Bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

ActiMaris rýchlo a účinne ničí škodlivé mikróby (vírusy, baktérie, kvasinky a plesne), znižuje zápal, opuch, zápach a výrazne urýchľuje hojenie.

ActiMaris obsahuje len prírodné účinné látky – aktívny kyslík, morskú soľ s minerálnymi látkami a ionizovanú zásaditú vodu.

  • Aktívny singletový kyslík rýchlo ničí škodlivé mikróby (baktérie, vírusy, kvasinky, plesne), okysličuje pokožkuu aj sliznicu a dodáva jej energiu k hojeniu. Výrazne znižuje zápal.
  • Morská soľ obsahuje veľké množstvo minerálov, ktoré sú dôležité pre proces hojenia. Vďaka osmóze pomáha znižovať opuch a bolesť.
  • Ionizovaná zásaditá voda preniká do tkaniva hlbšie ako obyčajná voda. Prenáša viac kyslíka a minerálnych látok. Má výrazné antioxidačné účinky.

RECENZIE ZÁKAZNÍKOV

Súprava na zápaly pošvy s irigátorom

Súpravu som kúpila na akútny zápal. Cítila som rýchlu úľavu. Problémy ustúpili za pár dní.

Alena Ch.

ActiMaris Forte a Sensitiv roztok

Zaobstarala som si ActiMaris ako Forte, tak Sensitiv na gynekologické problémy… Už po prvom použití som pociťovala zmiernenie. Používam 2x denně. Na noc Forte, cez deň Sensitiv… K tomu vnútorne bylinky od Mgr. Podhorné a stav sa zlepšil uvidíme, aké budú výsledky a či som to zvládla aj bez antibiotík ;)

Šárka K.

ActiMaris Gél

ActiMaris gél používam na afty, zápal ďasien a dvojročnej dcéry na opakovanú vulvovaginitídu, účinok je veľmi rýchlo znateľný. Novo sme skúšali OROPHARYNX na bolesť v krku a tiež perfektné. NASAL možno funguje na nosovej sližnici, čo sa týka opuchu, na nádchu vplyv nemá, liečba dva týždne bez efektu, připadá mi že klasické morské soli liečbu urýchľujú. Určite ale využijem pri tvorbe krust a oparu v nose pri nádche.

Helena Matuchová

Aký prípravok ActiMaris vybrať a ako používať?

 

1. Pre akútne ošetrenie vaginálnych zápalov a rán, na citlivú a podráždenú sliznicu a pre deti je určený ActiMaris Sensitiv roztok. Aplikáciu vykonajte formou výplachu vagíny. Aplikujte 10 – 20 ml roztoku v neriedenej forme, najmenej 2 krát denne.

Najlepší spôsob, ako ošetriť oblasť vonkajších genitálií, je vo forme obkladu. Roztokom dôkladne navlhčite gázu a umiestnite ako obklad na postihnutú oblasť. Nechajte pôsobiť 20 – 30 minút. Opakujte 2 – 3 krát denne.

K výraznejšiemu urýchleniu procesu hojenia môže byť použitý ActiMaris Sensitiv roztok spolu s ActiMaris Gélom. Po ošetrení roztokom naneste gél na postihnutú oblasť a nechajte pôsobiť. Gél ani roztok sa nemusia čistiť či odstraňovať. Aplikácia sa opakuje 2 – 3 krát denne.

 

 

2. Na opakované či ťažšie formy zápalov, infekcií a rán je vhodný ActiMaris Forte roztok. Aplikáciu vykonajte formou výplachu vagíny. Aplikujte 10 – 20 ml roztoku v neriedenej forme, najmenej 2 krát denne.

Najlepší spôsob, ako ošetriť oblasť vonkajších genitálií, je vo forme obkladu. Roztokom dôkladne navlhčite gázu a umiestnite ako obklad na postihnutú oblasť. Nechajte pôsobiť 20 – 30 minút. Opakujte 2 – 3 krát denne.

K výraznejšiemu urýchleniu procesu hojenia môže byť použitý ActiMaris Forte roztok spolu s ActiMaris Gélom. Po ošetrení roztokom naneste gél na postihnutú oblasť a nechajte pôsobiť. Gél ani roztok sa nemusia čistiť či odstraňovať. Aplikácia sa opakuje 2 – 3 krát denne.

 

ActiMaris ako taký nemá vôňu. Je to čisto prírodný produkt. Pri jeho kontakte s biologickým tkanivom (kožou, sliznicou, spodinou rany) dôjde okamžite k žiaducej reakcii, pri ktorej sa NaOCl (vyrobený elektrolýzou z prírodných zložiek) rozkladá na soľ (NaCl) a aktívny singletový kyslík (základnú účinnú zložku ActiMaris). V tomto momente môžete ucítiť chlórový závan po „bazénovej vode“, ktorý v priebehu niekoľkých minút vymizne.

 

Čo je ActiMaris a prečo tak dobre funguje? – pozrite si inštruktážne video (TV Prima 5 min).

 

Zdravotnícka pomôcka, trieda IIb, CE 1250


 

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.