AKNÉ a VRIEDKY

žena s akné

Na ťažšiu formu akné a vriedkov sa osvedčila kombinácia
ActiMaris Gél na hojenie + ActiMaris Forte roztok

Na ľahšiu formu akné alebo na citlivú pleť je vhodná kombinácia
ActiMaris Gél na hojenie + ActiMaris Sensitiv roztok

 

 ActiMaris Forte roztok 300 ml

ActiMaris® Gel na hojení ran 20g

ActiMaris Gél 20g

ActiMaris Gél + Forte roztok

 ActiMaris Gél + Forte roztok

Doprava ZADARMO pri objednávke nad 45 €

Ak Vás trápi AKNÉ a nič nezaberá, je čas pre nový, 100% prírodný a veľmi účinný švajčiarsky prípravok – ActiMaris.

  • Veľmi rýchlo – už za niekoľko dní – dochádza k výraznému zlepšeniu akné.
  • Pri aplikácii na pleti ActiMaris neštípe ani nepáli.
  • ActiMaris je možné vhodne kombinovať s krémami alebo s make-upom.
  • Vďaka prírodnému zloženiu nemá ActiMaris žiadne vedľajšie účinky.

ActiMaris obsahuje len prírodné účinné látky – aktívny kyslík, morskú soľ s minerálnymi látkami a ionizovanú zásaditú vodu.
Silný hojivý efekt tohto zloženia sa veľmi dobre osvedčil v praxi práve na hojenie i ťažších foriem akné.

 

Recenzie našich zákazníkov

Akné a vriedky

Dlho som riešila problémy s pleťou, hlboké a bolestivé zápaly niečo ako akné v dospelosti. Nahodne som na internete natrafila na ActiMaris, no vyskušam ale bola som skepticka…ani som už neverila, že sa to môže zlepšiť. /akné som mala cez 10rokov a to mám pomaly 40r./Na moje obrovské prekvapenie neuveriteľne rýchlo zo dňa na deň sa mi začala zlepšovat, hojit celá tvár. A ešte druhý pripad sestra vozíčkarka z tepla sa jej pod prsiami vytvorila zaparenina, teda že vyskúšame…z večera do rána kombinacia forte a gél.. mizne, pekne sa rana hojí… Obrovská VĎAKA nikdy som si nepomyslela že budem písať nejakú recenziu ale musím sa podetiť… nech ľudia vedia..

Denisa Lopuseková, Spišske Bystre

Akné a vriedky

Jedným slovom zázrak je ActiMaris gél. Na akné pomáha vyditeľné zmeny vidieť veľmi dobre pleť gél “zamkne”. textúra je veľmi dobrá. ActiMaris Forte roztok je tiež veľmi dobrý tu pleť isto dobre vydezinfikuje od všetkých nečistôt na pleti. 

Natália Sallaiová, Veľké Lovce

Akné a vriedky

Musím povedať, že toto je najlepšia “vec” na zapálené akné (keď sa vám sem tam objaví na tvári veľký nepriateľ, čo zvykne hnisat, mokvat a nehojí sa a ste zúfalý, čo s ním a žiadne lokálne prípravky na akné nezaberajú). Kupovala som gel ako poslednú možnosť, že vyskúšam uvidím a teda odvtedy kupujem pravidelne. Akné vysuší, zahojí, zceli a po akné nezostane jazva/jamka, keďže som si vždy všetko rozrypala. Nepoužívala by som gel ako ošetrenie celej tváre, ale ozaj len takto lokálne. Úžasné, ďakujem.

Andrea Balážiková, Považská Bystrica

Prečítajte si ďalšie recenzie zákazníkov - tu

Dagmar Bošková, Zemianské Kostoľany | 06.07.2023

Výborne hojí akné, dokonca zapareniny. Najlepšie je mať doma litrové balenie. Som veľmi spokojná. 

 

Monika Klučíncová, Štiavnik | 16.02.2023 

Kombinácia gél+roztok výborná na hnisavé akné, urýchľuje hojenie a znižuje vznik nových pupienkov 

 

Veronika B. | 26.10.2022

Actimaris roztok + gel na akne = ozaj viditelne vysledky 🙂

 

Martina Malá | 11.03.2021 

Kupujem pravidelne pre svoju dcéru, ktorá mala problémy s akné. Po vyskúšaní iných prípravkov sme nakoniec na odporúčanie vyskúšali prípravky ActiMaris a sme spokojní. Hlavne moja dcéra, ktorej sa pleť opravu zlepšila. Odporúčam!

Martina V. | 11.05.2023 

Pripravok pouzivam na akne aj alergicke vyrazky (pupienky/pluzgieriky) ….rychlo ukludnia a hoja rany…….ak si ich nerozskriabem, tak pri malych stacia aj 1-2 dni. 
Ak sa, bohuzial neovladnem a pluzgieriky si vytlacim alebo rozskriabem, tak to trva o nieco dlhsie. Ale aj tak sa mi to hoji rychlejsie, nez s inymi pripravkami. 
Mam navyse velmi citlivu plet, takze niektore pripravky, co mali pomahat, mi v minulosti robili zle, lebo boli agresivne. 
S ActiMaris gelom na hojenie ran som maximalne spokojna. Ziadne zle reakcie, krasne a rychle hojenie.

Ďalšie recenzie TU

1. Na ŤAŽŠIU FORMU AKNÉ preukázala najvyššiu účinnosť kombinácia:

ActiMaris Gél + ActiMaris FORTE. Roztok ActiMaris FORTE kožu dôkladne vyčistí, rýchlo zlikviduje baktérie a naštartuje hojenie. Je možné ho použiť taktiež samostatne ako veľmi účinnú čistiacu a hojacu pleťovú vodu. ActiMaris Gél ďalej podporí a urýchli proces hojenia akné. Vriedky sa vďaka morskej soli “vysušia a zatiahnu”. Rýchlo sa zmenši začervenanie. Aktívny kyslík pleť ďalej okysličí a dodá bunkám potrebnú energiu. Morská soľ doplní minerálne látky pre rýchlejšie hojenie.

 

ActiMaris Gél + Forte roztok

2. Na ĽAHŠIU FORMU AKNÉ alebo na citlivú pleť je vhodná kombinácia:

ActiMaris SENSITIV roztok + ActiMaris Gél. ActiMaris SENSITIV roztok pleť veľmi šetrne a dôkladne vyčistí. Je možné ho použiť taktiež samostatne ako šetrnú, čistiacu pleťovú vodu. ActiMaris neobsahuje alkohol, pri použití dochádza k rýchlemu zmierneniu podráždenia pokožky. ActiMaris Gél ďalej podporuje a urýchli proces hojenia akné. Vriedky sa vďaka morskej soli “vysušia a zatiahnu”. Rýchlo sa zmenši začervenanie. Aktívny kyslík zničí baktérie a dodá bunkám energiu. Morská soľ dodá minerálne látky pre rýchlejšie hojenie.

 

ActiMaris Gél + Sensitiv roztok 300ml

 Ako aplikovať ActiMaris

 

Ošetrenie vykonajte aspoň 2x, ideálne 3x denne. V princípe platí pravidlo, zo začiatku radšej častejšie, aby sa rýchlejšie zlikvidovali baktérie a naštartovalo sa hojenie.

Dôkladne navlhčte vatový tampón roztokom ActiMaris FORTE alebo SENSITIV a očistite pleť. Nechajte oschnúť 1- 2 min. Následne na vriedky (postihnutú oblasť) naneste ActiMaris Gél vo vrstve 1-2 mm a nechajte na pleti pôsobiť. Gél sa bude postupne vstrebávať a vysychať, cca 15-20 min. Účinok kyslíka však pretrváva 4-5 hodín. Na pokožke môže potom zostať malé množstvo morskej soli. Prítomnosť soli nie je chybou, naopak morská soľ má hojivé účinky a dodáva pleti potrebné minerálne látky. Soľ môžete ľahko zotrieť opäť navlhčeným tampónom. Celý postup opakujte podľa potreby až do vymiznutia ťažkostí. Zmena by mala byť zjavná už po niekoľkých aplikáciách. Celková doba používania prípravkov ActiMaris nie je nijako obmedzená.

ActiMaris ako taký nemá vôňu. Je to čisto prírodný produkt. Pri jeho kontakte s biologickým tkanivom (kožou, sliznicou, spodinou rany) dôjde okamžite k žiaducej reakcii, pri ktorej sa NaOCl (vyrobený elektrolýzou z prírodných zložiek) rozkladá na soľ (NaCl) a aktívny singletový kyslík (základnú účinnú zložku ActiMaris). V tomto momente môžete ucítiť chlórový závan po „bazénovej vode“, ktorý v priebehu niekoľkých minút vymizne.

 

Čo je ActiMaris a prečo tak dobre funguje? – pozrite si inštruktážne video (TV Prima 5 min).

 

 

Zdravotnická pomôcka, trieda IIb, CE 1250

 

Poznáte niekoho, komu by mohol ActiMaris pomôcť?
Pošlite mu odkaz na túto stránku kliknutím na ikonu nižšie.

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.