Vyberte stranu

AKNÉ a VRIEDKY

žena s akné

Na ťažšiu formu akné a vriedkov sa osvedčila kombinácia
ActiMaris Gél na hojenie + ActiMaris Forte roztok

Na ľahšiu formu akné alebo na citlivú pleť je vhodná kombinácia
ActiMaris Gél na hojenie + ActiMaris Sensitiv roztok

 

ActiMaris® Forte 300 ml

ActiMaris Forte roztok 300 ml

ActiMaris® Gel na hojení ran 20g

ActiMaris Gél 20g

ActiMaris Gel + Forte roztok

ActiMaris Gél + Forte roztok

Doprava ZADARMO pri objednávke nad 40 €

Ak Vás trápi AKNÉ a nič nezaberá, je čas pre nový, 100% prírodný a veľmi účinný švajčiarsky prípravok – ActiMaris.

  • Veľmi rýchlo – už za niekoľko dní – dochádza k výraznému zlepšeniu akné.
  • Pri aplikácii na pleti ActiMaris neštípe ani nepáli.
  • ActiMaris je možné vhodne kombinovať s krémami alebo s make-upom.
  • Vďaka prírodnému zloženiu nemá ActiMaris žiadne vedľajšie účinky.

ActiMaris obsahuje len prírodné účinné látky – aktívny kyslík, morskú soľ s minerálnymi látkami a ionizovanú zásaditú vodu.
Silný hojivý efekt tohto zloženia sa veľmi dobre osvedčil v praxi práve na hojenie i ťažších foriem akné.

 

1. Na ŤAŽŠIU FORMU AKNÉ preukázala najvyššiu účinnosť kombinácia:

ActiMaris Gél + ActiMaris FORTE. Roztok ActiMaris FORTE kožu dôkladne vyčistí, rýchlo zlikviduje baktérie a naštartuje hojenie. Je možné ho použiť taktiež samostatne ako veľmi účinnú čistiacu a hojacu pleťovú vodu. ActiMaris Gél ďalej podporí a urýchli proces hojenia akné. Vriedky sa vďaka morskej soli “vysušia a zatiahnu”. Rýchlo sa zmenši začervenanie. Aktívny kyslík pleť ďalej okysličí a dodá bunkám potrebnú energiu. Morská soľ doplní minerálne látky pre rýchlejšie hojenie.

 

2. Na ĽAHŠIU FORMU AKNÉ alebo na citlivú pleť je vhodná kombinácia:

ActiMaris SENSITIV roztok + ActiMaris Gél. ActiMaris SENSITIV roztok pleť veľmi šetrne a dôkladne vyčistí. Je možné ho použiť taktiež samostatne ako šetrnú, čistiacu pleťovú vodu. ActiMaris neobsahuje alkohol, pri použití dochádza k rýchlemu zmierneniu podráždenia pokožky. ActiMaris Gél ďalej podporuje a urýchli proces hojenia akné. Vriedky sa vďaka morskej soli “vysušia a zatiahnu”. Rýchlo sa zmenši začervenanie. Aktívny kyslík zničí baktérie a dodá bunkám energiu. Morská soľ dodá minerálne látky pre rýchlejšie hojenie.

 

 Ako aplikovať ActiMaris

 

Ošetrenie vykonajte aspoň 2x, ideálne 3x denne. V princípe platí pravidlo, zo začiatku radšej častejšie, aby sa rýchlejšie zlikvidovali baktérie a naštartovalo sa hojenie.

Dôkladne navlhčte vatový tampón roztokom ActiMaris FORTE alebo SENSITIV a očistite pleť. Nechajte oschnúť 1- 2 min. Následne na vriedky (postihnutú oblasť) naneste ActiMaris Gél vo vrstve 1-2 mm a nechajte na pleti pôsobiť. Gél sa bude postupne vstrebávať a vysychať, cca 15-20 min. Účinok kyslíka však pretrváva 4-5 hodín. Na pokožke môže potom zostať malé množstvo morskej soli. Prítomnosť soli nie je chybou, naopak morská soľ má hojivé účinky a dodáva pleti potrebné minerálne látky. Soľ môžete ľahko zotrieť opäť navlhčeným tampónom. Celý postup opakujte podľa potreby až do vymiznutia ťažkostí. Zmena by mala byť zjavná už po niekoľkých aplikáciách. Celková doba používania prípravkov ActiMaris nie je nijako obmedzená.

ActiMaris ako taký nemá vôňu. Je to čisto prírodný produkt. Pri jeho kontakte s biologickým tkanivom (kožou, sliznicou, spodinou rany) dôjde okamžite k žiaducej reakcii, pri ktorej sa NaOCl (vyrobený elektrolýzou z prírodných zložiek) rozkladá na soľ (NaCl) a aktívny singletový kyslík (základnú účinnú zložku ActiMaris). V tomto momente môžete ucítiť chlórový závan po „bazénovej vode“, ktorý v priebehu niekoľkých minút vymizne.

 

Čo je ActiMaris a prečo tak dobre funguje? – pozrite si inštruktážne video (TV Prima 5 min).

 

 

Zdravotnická pomôcka, trieda IIb, CE 1250

 

Poznáte niekoho, komu by mohol ActiMaris pomôcť?
Pošlite mu odkaz na túto stránku kliknutím na ikonu nižšie.

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.