ActiMaris® účinná pomoc na atopický ekzém u novorodencov, dojčiat, detí aj dospelých

✓ Rýchlo upokojí podráždenie, zníži zápal, začervenanie a svrbenie
✓ 100 % prírodný, bez vedľajších účinkov a kontraindikácií
✓ Vhodný pre všetkých bez rozdielu veku

Postup ošetrenia atopického ekzému

Novorodenci, dojčatá

U najmenších detí (novorodencov, dojčiat) sa osvedčil ActiMaris Sensitiv roztok. Navlhčite sterilné krytie (gázu) a priložte na atopickú pokožku. Nechajte pôsobiť 20-30 minút, ideálne v priebehu spánku dieťaťa. Postup opakujte 2-3x denne, prípadne podľa potreby. Ku zníženiu začervenania, svrbenia a podráždenia kože dochádza obvykle už behom 30 minút od aplikácie.

Deti predškolského veku a v puberte, dospelí

U týchto detí, prípadne dospelých je možné aplikovať ako ActiMaris Sensitiv roztok, tak i silnejší ActiMaris Forte roztok, a to v závislosti na citlivosti pokožky a rozsahu ekzému. Postup ošetrenia je rovnaký ako u bábätiek (viď vyššie). Na zvláčnenie pokožky odporúčame kožu tiež pravidelne premazávať neparfémovanými krémami.

ActiMaris Forte roztok

21,70  s DPH

Fotodokumentácia od spokojnej zákazníčky po použití obkladu s roztokom ActiMaris Sensitiv.

Pred aplikáciou

30 min. obklad - ActiMaris Sensitiv

Po aplikácii

Recenzie našich zákazníkov

Atopický ekzém

Kúpené na päťmesačné bábätko na ekzém na paži, po troch dňoch už je vidieť zlepšenie. Odporúčame.

Klára

Atopický ekzém

Dobrý deň, len chcem napísať, že vaše výrobky používam na synov ekzém, konkrétne sensitiv roztok. Je to úplne skvelý produkt, ktorý mi odporučila aj kožná doktorka z FN Motol. Roztok nám pomohol od infekcie v ekzéme a krásne kožu upokojil. Syn mal extrémny ekzém prevažne na tvári. A odporúčam ho každému, kto má kožný problém..

Andrea, Most

Atopický ekzém

Produkty Actimaris bych určitě doporučila všem. Jejich účinky jsou více než skvělé a jsou vhodné i pro malé děti. Navíc jsou účinné na různé obtíže a nemusíte tedy mít v lékárničce spoustu různých výrobků, stačí mít pouze Actimaris gel a Actimaris roztok. U mě v lékárničce už budou mít navždy své místo a jiné produkty než tyto už kupovat nebudu.

Květa P., Brno

ActiMaris ako taký nemá vôňu. Je to čisto prírodný produkt. Pri jeho kontakte s biologickým tkanivom (kožou, sliznicou, spodinou rany) dôjde okamžite k žiaducej reakcii, pri ktorej sa NaOCl (vyrobený elektrolýzou z prírodných zložiek) rozkladá na soľ (NaCl) a aktívny singletový kyslík (základnú účinnú zložku ActiMaris). V tomto momente môžete ucítiť chlórový závan po „bazénovej vode“, ktorý v priebehu niekoľkých minút vymizne.

 

Viac o ActiMaris nájdete tu:

 

Zdravotnícka pomôcka, CE 1250. Čítajte pozorne príbalovú informáciu.

Poznáte niekoho, komu by mohol ActiMaris pomôcť?
Pošlite mu odkaz na túto stránku kliknutím na ikonu nižšie.

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.