Pásový opar

ActiMaris pre rýchle hojenie

Na rýchle hojenie pásového oparu se osvedčil ActiMaris Gél 
Pri zasiahnutí veľkých plôch kože je vhodný ActiMaris Sensitiv roztok

ActiMaris® Gel na hojení ran 20g

ActiMaris Gél 20g pre rýchle hojenie

ActiMaris® Sensitiv 300 ml

ActiMaris Sensitiv roztok 300 ml

ActiMaris Gel + Sensitiv roztok 300 ml

ActiMaris Gél 20g + Sensitiv roztok 300ml

 

 

 

Doprava ZADARMO pri objednávke nad 45 €

 

Na pásový opar (Herpes zoster) sa osvedčil a je k dispozícii švajčiarsky, 100% prírodný prípravok – ActiMaris.

  • Ukľudňuje postihnutú kožu a vedie k vyhojeniu herpetických pľuzgierikov
  • Pôsobí antimikrobiálne
  • Napomáha ku zníženiu až vymiznutiu bolestivosti
  • Vďaka 100% prírodnému zloženiu nemá ActiMaris vedľajšie účinky
  • Je vhodný ako pre dospelých, tak aj pre deti a dojčatá

 

ActiMaris obsahuje vysoko účinné prírodné látky aktívny singletový kyslík, morskú soľ a ionizovanú zásaditú vodu.
Neobsahuje žiadne stabilizátory či konzervanty. Všetky prípravky ActiMaris sú určené k použitiu na kožu, sliznicu i do rán.

Recenzie našich zákazníkov

Pásový opar

Ďakujem veľmi za výrobok… pásový opar mi to pekné preliecilo…a odporúčam to aj na tvár rôzne akné s fľaky… môžem odporučiť ako liek na každú ránu

Oľga Bodnárová, Žilina

Pásový opar

ActiMaris veľmi pomohol mojej 86 ročnej mamine pri pásovom opare, predpísané prípravky nezaberali a rany sa nehojili, po aplikácii ActiMaris sa rany veľmi rýchlo začali pekne sťahovať, vysúšať a vytvorili sa konečne chrasty.
Veľmi veľká spokojnosť.

Ľudmila Rosinská, Zlaté Moravce

Pásový opar

ActiMaris Senzitív+Nasal sprej výborný hojivý efekt pri pásovom opare, rany v ústnej dutine po chirurgickom zákroku. Nasal sprej vždy po ruke, pomohol pri chronickej nádche a sinusitide. Určitě odporúčam mojim známym.

Olga Harčárová, Košice

Prečítajte si ďalšie recenzie zákazníkov - tu

Oli S. | 02.12.2022

ActiMaris Senzitív+nasal sprej Výborný hojivý efekt pri pásovnom opare, rany v ústnej dutine po chirurgickom zákroku. Nasal sprej vždy po ruke, pomohol pri chronickej nádche a sinusitide. Urcite odporúčam mojim známym 

 

Martin V. | 05.08.2021 

Skvelý produkt !! Odporučila mi ho kamarátka s manželom, obaja pracujú v nemocnici na odd. JIS a hovorili, že Actimaris produkty hojne na oddelení využívajú a pejú na ne len chválu .. Ja mám osobne vyskúšaný iba gél a poradí si úplne so všetkým – afty, opary, zápaly, otvorené rany, ekzémy, akné .. používam stále a na všetko, naozaj super vec !!! a navyše 100% prírodný bez zbytočnej chémie. 

 

Vera M. | 05.02.2022 

Na pásový opar zafungoval skvele.

Ďalšie recenzie TU

PÁSOVÝ OPAR – aký prípravok vybrať a ako aplikovať?

Liečba pásového oparu by mala byť započatá čo najskôr od nástupu prvých príznakov. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o infekčné ochorenie, kontaktujte pri podozrení na pásový opar svojho lekára. 

1. Pokiaľ ide len o izolované pľuzgieriky na malej ploche postihnutej kože, použite ActiMaris Gél.
Gél naneste priamo na jednotlivé pľuzgieriky vo vrstve 1-3 mm a nechajte pôsobiť. S aplikáciou začnite najlepšie ihneď, akonáhle sa opar začne rozvíjať, a to kľudne i 3x behom prvných 30 minút. Takto bude efekt aktívneho kyslíka najrýchlejší a najúčinnejší. Aplikáciu ďalej opakujte 3x denne až do vymiznutia ťažkostí. Zlepšenie by malo byť zjavné už po niekoľkých prvých aplikáciách. 

2. Pri  zasiahnutí väčších plôch kože odporúčame v rámci ošetrenia najskôr použiť ActiMaris Sensitiv roztok  formou obkladu.
Sterilné krytie (gázu) dostatočne nasiaknuté roztokom ActiMaris Sensitiv priložte na postihnuté miesto a nechajte 20-30 minút pôsobiť. Po sňatí obkladu nechajte kožu ľahko preschnúť. Potom následne naneste ActiMaris Gél na jednotlivé pľuzgieriky alebo plošne v súvislej vrstve 1-3 mm. V úvode ochorenia opäť aplikujte častejšie, postupne prejdite na aplikáciu 3x denne. V prípade, že je ložisko už suché či strupovité, odporúčame ku zvláčneniu a dohojeniu používať už len prípravok ActiMaris Sensitiv roztok. 

ActiMaris ako taký nemá vôňu. Je to čisto prírodný produkt. Pri jeho kontakte s biologickým tkanivom (kožou, sliznicou, spodinou rany) dôjde okamžite k žiaducej reakcii, pri ktorej sa NaOCl (vyrobený elektrolýzou z prírodných zložiek) rozkladá na soľ (NaCl) a aktívny singletový kyslík (základnú účinnú zložku ActiMaris). V tomto momente môžete ucítiť chlórový závan po „bazénovej vode“, ktorý v priebehu niekoľkých minút vymizne.

 

Čo je ActiMaris a prečo tak dobre funguje?  Pozrite si inštruktážne video (TV Prima, 5 min).

Zdravotnícka pomôcka, trieda IIb, CE 1250

Uložit

Uložit

Poznáte niekoho, komu by mohol ActiMaris pomôcť?
Pošlite mu odkaz na túto stránku kliknutím na ikonu nižšie.

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.