AFTY a OPARY

Po 2 dnech aplikace ActiMaris gel

Na rýchle hojenie jednotlivých áft a oparov sa osvedčil:
ActiMaris Gél na hojenie 20 g

Pokiaľ je v ústach viac áft naraz je vhodný najprv výplach:
ActiMaris Sensitiv roztokom 300 ml

ActiMaris Gél na hojenie 20g

ActiMaris Sensitív roztok

ActiMaris Gél + Sensitív

Na opakované afty a OPARY je teraz k dispozícii unikátny, 100% prírodný prípravok – ActiMaris.

  • Veľmi rýchlo (už za niekoľko hodín) dochádza k zníženiu až vymiznutiu bolestivosti.
  • Afty alebo opary sa zahojí za niekoľko málo dní, väčšinou do 2-4 dní.
  • Pri aplikácii ActiMaris neštípe ani nepáli.
  • Vďaka 100% prírodnému zloženiu nemá ActiMaris žiadne vedľajšie účinky.
  • Je vhodný ako pre dospelých, tak aj pre deti a dojčatá.

ActiMaris obsahuje vysoko účinné prírodné látky, ktoré rýchlo ničia široké spektrum mikróbov (baktérie, vírusy, kvasinky, plesne, spóry) a podporujú hojenie a tvorbu nového tkaniva: aktívny singletový kyslík, morskú soľ s 80 minerálnymi látkami a ionizovanú zásaditú vodu.

ActiMaris neobsahuje žiadne stabilizátory či konzervanty. Veľkou výhodou tohto prírodného zloženia je, že všetky prípravky ActiMaris sú určené na použitie nielen na kožu, ale aj na sliznicu – teda aj na pery a do úst.

Čo je ActiMaris a prečo tak dobre funguje?  Pozrite si inštruktážne video (TV Prima, 5 min).


AFTYaký prípravok vybrať a ako aplikovať?

 

Pokiaľ ide iba o jeden či dva afty, použite ActiMaris GÉL.
Ak je však v ústach viac áft naraz, odporúčame najskôr celé ústa vydezinfikovať roztokom ActiMaris SENSITIV. Pri závažnejších ťažkostiach alebo opakovanom výskyte áft je vhodné použiť silnejší roztok ActiMaris FORTEActiMaris SENSITIV alebo FORTE sliznicu dôkladne vyčistí, zlikviduje baktérie, vírusy a naštartuje hojenie. ActiMaris Gél ďalej podporí a urýchli proces hojenia.

Zo začiatku aplikujte 3x denne. ActiMaris Gél naneste priamo na afty vo vrstve 2-3 mm a nechajte pôsobiť. Najvhodnejšia doba je po jedle. Gél sa vstrebe zhruba do 5-10 minút. Jeho účinok však pretrvá 4-5 hodín. Aplikáciu opakujte až do zmiernenia, vymiznutia ťažkostí. Zmena by mala byť zrejmá po niekoľkých aplikáciách. Pri závažnejších alebo opakovaných ťažkostiach odporúčame najskôr ústa vydezinfikovať roztokom ActiMaris Sensitiv alebo ForteNalejte si 2-3 polievkové lyžice a ústa roztokom dôkladne vypláchnite. Potom na jednotlivé afty naneste ActiMaris Gél.

 

foto-11


OPARY – čo a ako aplikovať?

ActiMaris Gél naneste priamo na opar vo vrstve 2-3 mm a nechajte pôsobiť. Gél aplikujte najlepšie ihneď, akonáhle sa opar začne rozvíjať, a to napríklad aj 3x počas prvých 30 minút. Takto bude efekt aktívneho kyslíka najrýchlejší a najúčinnejší. Gél bude zasychať zhruba do 15 minút. Aplikáciu ďalej opakujte 3-4x denne až do vymiznutia ťažkostí. Zmena by mala byť zrejmá už po niekoľkých aplikáciách.

V prípade, že opar už je vyschnutý či s chrastou, odporúčame k zvláčneniu, dezinfekcii a zahojeniu prípravok ActiMaris SENSITIV roztok.

Zdravotnícka pomôcka, trieda IIb, CE 1250

 


 

Uložit

Uložit

Najpredávanejšie ActiMaris produkty

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.