Veľkonočná akcia 2024 

Získajte veľkonočný darček 🐰 Stačí nakúpiť nad 63 € a darček je Váš

Ako darček dostanete IDROZOIL® umývací a ošetrujúci roztok v hodnote 15,56 € 

Prípravok IDROZOIL® je 100% prírodný produkt na báze aktívnych ozonidov a patentovanej zložky OZOILE® radiacej sa k produktovej línii Ozonidy.

IDROZOIL® špeciálny umývací a ošetrujúci roztok je určený na každodennú hygienu:

  •  Suchej, podráždenej, zapálenej či svrbivej kože, pokožky hlavy a genitálií
  •  Má upokojujúci účinok proti začervenaniu, svrbeniu a páleniu
  • Vhodný pre akýkoľvek typ pokožky
  • Určený aj pre deti, dojčatá, alergikov či osoby s atopickým ekzémom, lupienkou a dermatitídou
  • Vhodný na použitie aj počas tehotenstva, po pôrode a počas menštruačného cyklu

Použitie prípravku je veľmi jednoduché! IDROZOIL® umývací a ošetrujúci roztok aplikujte na vlhkú pokožku, sliznice a pokožku hlavy, vmasírujte a po umytí opláchnite vodou.

 

Pokial máte v košíku produkty za viac ako 63 €, objaví sa Vám automaticky v pokladni (v pravom stĺpci) veľkonočný darček – umývací a ošetrujúci roztok IDROZOIL®.

Akcia platí iba do vydania darčekov alebo do 7. 4. 2024.

Doprava ZADARMO

 

Za dopravu pri objednávke v hodnote nad 63 € nič neplatíte. Môžete si zvoliť preferovaného dopravcu – Packeta, GLS alebo SPS.

Poznáte prípravky Ozonidy?

 

Prípravky Ozonidy sú 100% prírodnou alternatívou liekov a steroidov na použitie na koži a sliznici. Tieto unikátne produkty na báze aktívnych ozonidov a patentovej zložky OZOILE® môžu pomôcť rýchlo znížiť zápal, infekciu, bolesť, opuch, začervenanie či svrbenie. Zároveň pôsobia proti baktériám, vírusom, kvasinkám a plesniam a podporujú hojenie. Vďaka svojmu 100% prírodnému zloženiu sú prípravky Ozonidy vhodné pre všetky vekové kategórie vrátane detí.

IDROZOIL nedám dopustiť na tento umývací gél. Zmizla lupienka, pokožka je bez svrbenia, objednala som aj vnukovi, ktorý trpí na ekzémy.

Anna Kissová

Moja dcéra má skúsenosť s Idrozoilom. Všetky sprchové gély, čo sme používali ju dráždili a mala po nich suchú a začervenanú pokožku. Skúsili sme prejsť na mydlá, ale aj mydlá neboli najvhodnejšie. Mydlá boli o niečo lepšie ako sprchové gély, keďže neboli parfemované, ale aj napriek tomu ju dráždili a svrbela ju pokožka. Po vyskúšaní Idrozoilu sa pokožka upokojila, nebola červená, nedráždila, nevysušovala a hlavne nesvrbela. S Idrozoilom sme spokojní a používame ho stále a naďalej používať budeme.

Jana Součková, Prostějov

Prípravok Idrozoil som použila na prejavy lupienky, ktoré sa po použití upokojili, mizne začervenanie a celkovo sa uvoľňuje napätie.

Zdeňka Štroblová, Strážné

Neváhajte a nadeľte si roztok IDROZOIL®, ktorý zakúpite na e-shope Ozonidy.sk alebo ho môžete získať k svojej objednávke na ActiMaris nad 63 €.
 

Akcia platí len do 7. 4. 2024.

 

Pripojte sa k nám na sociálnych sieťach a nezmeškajte tak už ani jednu novinku!

Prípravky ActiMaris® sú vhodné pre celú rodinu.

Zdravotnícke pomôcky. Čítajte písomnú informáciu pre používateľov.

5 najčastejších chýb pri liečbe rán

5 najčastejších chýb pri liečbe rán

5 najčastejších chýb pri liečbe rán, nerobíte ich tiež?    Internetové rady, masť od susedky alebo peroxid ako prípravok na hojenie rán? V...

Pásový opar: Príznaky a liečba

Pásový opar: Príznaky a liečba

Pásový opar: Príznaky a liečba   Trpíte Vy alebo niekto vo Vašom okolí pásovým oparom? U tohto bolestivého ochorenia, ktoré sa môže objaviť...

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.