Výsledky dotazníka “Hodnotenie prípravkov ActiMaris”

od sep 5, 2020

Naši zákazníci sú pre nás veľmi dôležití, preto sme sa rozhodli spýtať sa na spätnú väzbu na prípravky ActiMaris priamo ich. Rozoslali sme teda dotazník na účinnosť prípravkov ActiMaris a celkovo sme získali 285 odpovedí.

Týmto vám veľmi ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zapojili.

Nižšie si môžete pozrieť výsledky, ktoré dotazník priniesol. 

Poznámka: Vďaka veľkému množstvu odpovedí tu nemôžeme umiestniť všetky odpovede na otvorené otázky. Preto sme vždy vybrali 4 až 5 odpovedí, ktoré nás obohatili a dozvedeli sme sa vďaka nim nové informácie.

 

1. Aký produkt ActiMaris ste použili?

 

graf1 - Aké prípravky ste použili?

2. Na aké ťažkosti ste ActiMaris použili?

graf1 - Aké prípravky ste použili?

3. Ako Vám ActiMaris pomohol vyriešiť zdravotný problém?

4. Ako často ste ActiMaris aplikovali?

5. Prosíme o bližší komentár k účinnosti prípravku ActiMaris v praxi.

Som veľmi vďačná pracovníkom za tento prípravok a za odporúčanie z ActiMaris prostredníctvom internetu. Hanbím sa, že som už skôr nevyjadrila vrelé poďakovanie. Tieto prípravky sú veľmi účinné a ak som bola opýtaná ľuďmi s ťažkosťami ako ja, vždy som tento prípravok odporúčala. Dokonca mi bolo aj poďakované za odporúčanie. Mala som problém s otvorenými miestami so žilami okolo členkov. Po aplikáciách sa viditeľne po dlhšom čase začínali miesta hojiť, chcelo to trpezlivosť, ale podarený koniec sa dostavil. Dnes už po 2 rokoch sú tie miesta relatívne v poriadku, avšak chce premazávať a pokožku patrične ošetrovať. Síce niekedy ona miesta svrbia, ale je treba ihneď namazať a neškrabať. Predovšetkým nezraniť ani neškrabnúť. Som naozaj veľmi vďačná a ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Syn sa popálil o krbové kachle, aplikáciou Actimaris mastičky došlo k rýchlemu hojeniu a zotaveniu pokožky. A mamička prišla nedopatrením so záhradnou kosačkou o článok pri dvoch prstoch, aj tu bola Actimaris mastička a roztok forte veľmi nápomocný.

Tento prípravok som použila na odporúčanie mojej kamarátky pri liečbe pásového oparu, na ktorý sme si pred tým dávali len tekutý púder. ActiMaris gél aj roztok mi priniesli úľavu do druhého dňa a veľmi rýchlo sa mi opar začal liečiť. Po týždni sme boli na kontrole a aj pani doktorka bola s vývojom liečby veľmi spokojná. Gél je príjemný, nesťahuje pokožku, nešpiní bielizeň. Pred gélom som aplikovala aj dezinfekčný roztok a táto kombinácia bola veľmi príjemná a účinná.

Manželka (77) utrpela odreninu prsného dvorca a bradavky a následný zápal. Liečenie podľa pokynov rôznych lekárov sa veľmi nedarilo. Celkom náhodou som na internete narazil na Actimaris, ktorý sme ako iné prípravky vyskúšali. Som v tomto smere laik, takže veľmi neskúmam čím to je, ale zaujímajú ma výsledky a tie sa po pár týždňoch pri liečbe podľa pokynov ukázali ako veľmi uspokojivé. Dvorec je viac-menej v poriadku, takže gél na hojenie už nie je potrebný, no na udržiavanie čistoty stále ešte používame Actimaris Sensitiv. Je to oveľa istejšie, ako obyčajná voda. Spomínané produkty sa napodiv prejavili ako oveľa funkčnejšie ako prípravky odporúčané lekárom, takže im dávam veľmi dobré hodnotenie.

6. Odporučili by ste ActiMaris svojim blízkym či známym?

7. Uveďte dôvod svojho odporúčania či neodporúčania.

Rozdávam Actimaris kde môžem – používame litrové sensitive roztoky, takže keď niekto so známymi má problém, odlejem a oni si po výbornej skúsenosti potom už kúpia svoj,.. cena je na normálneho človeka vysoká, nepochopí prečo by mali takú vec kúpiť, až keď to vyskúšajú tak chápu.

Kto ma pozná vie, že mám po probléme, teda účinky Actimaris hovoria samé za seba! : -)

Je to to najlepšie, čo som zatiaľ mala. Na odreniny, spáleniny, opary..

Odporúčam svojim blízkym aj známym z dôvodu vlastnej skúsenosti – a mám pozitívne ohlasy, je to účinný spôsob na hojenie mnohých ťažkostí, stal sa súčasťou mojej domácnosti – roztok senzitiv používam aj ako pleťovú vodu, actimaris gél dávam aj ako darček, ktorý prospieva.

Jednoznačne odporúčam – pri menších záležitostiach, kde funguje dobré prekrvenie tkanív, sú výsledky naozaj mimoriadne skvelé. Pri problémoch so strednou závažnosťou možno očakávať dobré výsledky pri pravidelnom nanášaní najprv roztoku a potom masti už v horizonte týždňa. A dokonca aj pri problémoch beznádejných a inak neriešiteľných nastáva aspoň čiastočné zlepšenie, úľava od bolesti a spomalenie hnilobných procesov vrátane úplnej redukcie zápachu.

8. Chcete nám ešte niečo povedať, alebo máte nejakú otázku?

Veľmi pekne ďakujem, že AM dodávate na náš trh, len by o tom mali vedieť ľudia, ktorí ho potrebujú. Ja som o ňom poskytovala informácie lekárom sama a keď som sa od Vás dozvedela, že zdravotné poisťovne začali prispievať, tak som si doplatok vybavila. Ale s niekoľkomesačným oneskorením. Lekári o tom nevedeli. Pán kožný lekár nakoniec videl, ako liečba pokračuje, tak nám poukaz napísal.
 

Ďakujem za tieto prípravky, gél aj roztok mám stále v dosahu a používam podľa potreby pre seba aj rodinných príslušníkov.
 

Budem rada, ak moje oznámenie niekomu pomôže riešiť problémy s hojením rán. Ja som túto informáciu získala náhodou, keď som hľadala vhodný prostriedok na liečbu popáleniny a vyskúšala som už aj iné prípravky a nepomáhali mi. Použitie som konzultovala aj s lekárom, čo tiež všetkým odporúčam.
 

Na záver vám chcem veľmi pekne poďakovať za váš zázračný prípravok. Každý, kto trpí na bércové vredy vie, aké ťažké je zbaviť sa ich. Váš ActiMaris to dokáže!
 

Sledujte nás na sociálnych sieťach:

Ďalšie články

Veľkonočná akcia 2024

Veľkonočná akcia 2024

Veľkonočná akcia 2024 Získajte veľkonočný darček 🐰 Stačí nakúpiť nad 63 € a darček je Váš! Ako darček dostanete IDROZOIL® umývací a ošetrujúci roztok v hodnote 15,56 € Prípravok IDROZOIL® je 100% prírodný produkt na báze aktívnych ozonidov a patentovanej zložky...

Tipy na darčeky, ktoré potešia aj pomôžu

Tipy na darčeky, ktoré potešia aj pomôžu

Tipy na darčeky, ktoré potešia aj pomôžu   Vianoce sú nielen obdobím radosti a trávenia spoločného času s blízkymi, ale aj obdobím, kedy môžeme prejaviť lásku a starostlivosť prostredníctvom darčekov. Stále premýšľate, akým originálnym a výnimočným darčekom...

5 najčastejších chýb pri liečbe rán

5 najčastejších chýb pri liečbe rán

5 najčastejších chýb pri liečbe rán, nerobíte ich tiež?    Internetové rady, masť od susedky alebo peroxid ako prípravok na hojenie rán? V tomto článku si povieme, ako ľudia väčšinou nevedome chybujú pri liečbe rán a akým spôsobom by mali správne postupovať, aby...

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.