Trápi Vás AKNÉ, AFTY alebo OPARY? Potrebujete výrazne urýchliť hojenie drobných akútnych PORANENÍ  alebo zle sa hojacich CHRONICKÝCH RÁN? Chcete naviac kožu či ranu šetrne vydezinfikovať a pritom netrpieť bolesťou? Potom ste tu správne!

ActiMaris obsahuje aktívny singletový kyslík, morskú soľ a ionizovanú zásaditú vodu (pH 9,8). Čisto prírodné zloženie bez pridaných chemických látok umožňuje používať všetky prípravky ActiMaris aj na hojenie rán a zápalov nie len na koži, ale aj na sliznici (teda aj v dutine ústnej, nosnej a na genitáliách).

obrazek-1

  • Výrazne urýchľuje hojenie
  • Rýchlo znižuje zápal a bolesť
  • Šetrne a účinne dezinfikuje
  • Vhodné aj pre deti a dojčatá
  • Veľmi dobre znášané – bez vedľajších účinkov
  • Používaný aj na sliznici, citlivej, či podráždenej koži

  • Aktívny (singletový) kyslík je jedným z najúčinnejších prírodných antimikrobiálnych činidiel. Ničí baktérie, vírusy, plesne aj huby, a to behom niekoľkých sekúnd. Výrazne znižuje zápal.
  • Morská soľ obsahuje až 80 minerálnych látok (najviac horčíku), ktoré sú dôležité pre podporu procesu hojenia. Vďaka osmóze pomáha znižovať opuch a bolesť.
  • Ionizovaná zásaditá voda preniká hlbšie do tkaniva než obyčajná voda. Prenáša tak viac kyslíka a minerálnych látok. Má výrazné antioxidačné účinky.

Pozn.: Prípravky švajčiarskej firmy ActiMaris sa už od roku 2008 s veľkým úspechom používajú v krajinách západnej Európy (Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Švajčiarsko, …). V Českej a Slovenskej republike sú od januára 2015 taktiež dostupné v lekárňach a v nemocniciach. Môžete ich objednať aj na týchto internetových stránkach.

banner_acti


Rýchle, prírodné a účinné riešenie na rany a zápaly na koži aj sliznici

foto-06ActiMaris® výrazne urýchľuje hojenie rán a zápalov na koži aj sliznici. Rýchlo znižuje zápal, opuch aj prípadný zápach z rany. Podporuje tvorbu nového tkaniva. Naviac ranu účinne a veľmi šetrne dezinfikuje od baktérií, vírusov a plesní.

ActiMaris® je 100% prírodný produkt, bez chemických prísad, konzervantov či stabilizátorov. Vďaka tomu zloženiu je vhodý na použitie nie len na koži, ale aj na slizniciach dutiny ústnej, nosnej a genitálií. Je vhodný aj pre deti a dojčatá.

ActiMaris® obsahuje aktívny, tzv. singletový kyslík, morskú soľ s 80 minerálnymi látkami a ionizovanou zásaditú vodu. Táto jedinečná kombinácia funguje ako prírodné antrimikrobiálne činidlo, ktoré naviac dodáva rane kyslík a energiu, ktoré sú potrebné pre úspešené a rýchle hojenie.

NázovPopis
ActiMaris® Gél na hojenie rán 20 gNa urýchlenie hojenia všetkých druhov rán a zápalov kože a slizníc, vhodný aj pre deti a dojčatá
ActiMaris® SENSITIV roztok na čistenie a výplach rán 300 mlNa bezbolestnú dezinfekciu, na citlivú a podráždenú kožu a sliznice, vhodný aj pre deti a dojčatá
ActiMaris® FORTE roztok na čistenie a hojenie rán 300 mlNa zle sa hojace rany, infekčné rany, ťažšie formy akné a plesňové infekcie, vredy a dekubity
ActiMaris® SENSITIV roztok na čistenie a výplach rán 1000 mlNa výplach rán, popálenín, dekontamináciu MRSA, väčšie balenie vhodné do nemocníc a ambulancií

 

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.