Prinášame Vám nový článok o ActiMaris, ktorý bol publikovaný na portáli iDNES.cz.

Vyskúšajte švajčiarsky prípravok ActiMaris, ktorý sa v európskych krajinách používa už viac ako deväť rokov a teraz tohto užitočného pomocníka objavujeme aj my v Slovenskej republike.

Netrápte sa zbytočne. Hojenie vám výrazne urýchli ActiMaris®


15. januára 2018 7:00

 

Trápi vás akné, afty, opary, rezné rany, bodnutie hmyzom, popáleniny, vredy predkolenia alebo pľuzgiere? Vyskúšajte švajčiarsky prípravok ActiMaris®, ktorý sa v európskych krajinách používa už viac ako deväť rokov a teraz tohto užitočného pomocníka objavujeme aj my v Slovenskej republike.

Netrápte sa zbytočne. Hojenie vám výrazne urýchli ActiMaris. | foto: ActiMaris

Prečo mať vo svojej domácej lekárničke množstvo prípravkov pre najrôznejšie neduhy, keď každý z nich použijeme len raz za čas? Dajte šancu jednému univerzálnemu, ktorý pomôže rovnako dobre na akné aj na popáleniny.

Predstavujeme vám ActiMaris®, ktorý výrazne urýchľuje hojenie drobných i väčších poranení i jaziev a veľmi rýchlo čistí a hojí tiež ťažšie chronické rany, ako sú predkolenia, infekčné rany alebo dekubity. Pomáha znižovať zápal aj opuch a šetrne zbavuje mikróbov. Je vhodný aj pre alergikov, deti a dojčatá. Dokonca ho užívajú aj pacienti so zriedkavými ochoreniami kože.

 

Na ActiMaris nedajú spokojní užívatelia dopustiť

Pozitívny efekt už po dvoch dňoch aplikácie zaznamenalo 91 % užívateľov prípravku ActiMaris®. Napríklad Petre S. z Valašského Meziříčí pomohol vyliečiť poranenia na ruke: „Manžel ostrihal na našej záhrade egreše a ja som ich chcela zlikvidovať v štiepkovači, pochopiteľne ako vždy som pracovala bez rukavíc. Jedna vetvička sa v štiepkovači zasekla a ako som ju chcela uvoľniť, poranila som si od tŕňov ruku. Ranu som hneď ošetrila roztokom ActiMaris a potom potrela gélom. Ranu som gélom potierala každý deň a dnes už mám ruku pekne zahojenú. Za seba ActiMaris odporúčam do domácej lekárničky.“

„Za tri dni opary a kútiky v ústach zmizli, ďasná sa spevnili. Po 3 týždňoch používania mám pocit, že sa zuby a ďasná tak neuvoľňujú. Keď som varila obed, spálila som si od panvice prsty. Spomenula som si na rýchlu prvú pomoc, vyskúšala som a bola som rada, že mi to na popálenie pomohlo. S produktmi ActiMaris som veľmi spokojná, vrelo by som odporučila všetkým vyskúšať, ako na zuby, ďasná, opary, tak aj na spáleniny a infekcie. Komu som tento produkt ukazovala a dala rôzne vyskúšať, každý si ho chválil,“ prezradila pani Venuša z Kolína, ktorá produkt skúšala s celou svojou rodinou.

Rýchle a účinné hojenie vďaka prírode

Prípravok ActiMaris® obsahuje iba 100% prírodné zložky, môžete ho tak bez obáv z podráždenia použiť na kožu a sliznicu dutiny ústnej, nosovej i genitálií. Zložky aktívneho singletového kyslíka a morskej vody s 80 minerálmi rýchlo a účinne čistia, zbavujú mikróbov a prekysličujú rany a zápaly.

Spolu s ionizovanou zásaditou vodou, ktorú prípravok tiež obsahuje, funguje táto jedinečná kombinácia ako prírodné antimikrobiálne činidlo, ktoré ranu jemne, a pritom účinne dezinfikuje a zbaví ju baktérií, vírusov, kvasiniek, plesní i spór, zatiaľ čo rane dodá kyslík a energiu, ktoré sú pre úspešné a rýchle hojenie potrebné.

ActiMaris bol testovaný štátnymi laboratóriami na účinnosť a bezpečnosť. Výsledky potvrdili vynikajúcu účinnosť a znášanlivosť všetkých prípravkov ActiMaris.

 

ActiMaris® môžete zakúpiť na www.actimaris.sk alebo v lekárňach. K dostaniu je vo forme gélu a roztokov.

 

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.