Nezáleží na tom, či máte deti malé nebo veľké. Úrazy a hojenie rán sú na dennom poriadku a s každou nehodou sa chodí za mamkou. Odreté kolená dokážu pekne potrápiť a čo potom prvé akné, ktoré príde suverénne s pubertou a nehodlá odísť. Na všetky podobné situácie Vám stačia úžasné produkty ActiMaris.

Víťaz medzi pomocníkmi na hojenie

Tam, kde iné prípravky sklamali, ActiMaris prichádza ako víťaz. Ľudia naň píšu kladné recenzie a športovci si ho pochvaľujú. 100% prírodné produkty tejto značky totiž dokážu úplné zázraky a prinesú do vášho domova pohodu, úľavu a istotu v dobe, keď to najviac potrebujete.

Obsah je, ako už bolo zmienené, úplne bez pridanej chémie a tým pádom sa nemusíte obávať alergických reakcií alebo nepríjemných vedľajších účinkov. Táto unikátna švajčiarska novinka obsahuje aktívny kyslík, morskú soľ a ionizovanú zásaditú vodu s pH 9,8, čo je kombinácia, ktorá tvorí zázračný elixír na hojenie.

Na čo môžeme ActiMaris použiť?

Nielenže tieto produkty výrazne urýchľujú hojenie, ale tiež znižujú veľmi rýchlo zápal a bolesť. Pokožku i sliznice dekontaminujú, a to veľmi účinne a šetrne. Sú vhodné pre dojčatá a deti, práve preto, že sú veľmi dobre znášané. Naviac ich môžete použiť okrem kože taktiež na genitálie, dutinu ústnu alebo nosovú, čo je naozaj veľká výhoda. Tým pádom vám stačí namiesto niekoľkých prípravkov len jeden. Šetríte tak miesto v domácej lekárničke, bankovky v peňaženke a prípravok si môžete vziať kdekoľvek so sebou.

Okrem odrenín a akné, prípravky ActiMaris pomáhajú zahojiť tiež rany, zápaly, popáleniny, opary, afty alebo dokonca chronické rany a preležaniny.

A čo vlastne ActiMaris ponúka?

ActiMaris Gél na hojenie rán, ktorý už z názvu napovedá, je predovšetkým na hojenie akýchkoľvek odrenín, zápalov a rán. Pomáha ale tiež šetrne znížiť množstvo mikróbov v rane a rýchlo zníži opuch a zápal.

ActiMaris FORTE roztok na čistenie a hojenie rán je výborný pomocník na ťažko sa hojace rany, ťažšie formy akné, plesňové infekcie, prípadne vredy a dekubity.

ActiMaris SENSITIV roztok na výplach a ošetrenie rán je veľmi jemný roztok na čistenie, ktorý vám pomôže ranu šetrne vypláchnuť, dekontaminovať, naštartuje hojenie a zamedzí prípadným zápalom.

Koniec zdĺhavého hojenia

Ľudia, ktorí ActiMaris testovali, prišli na to, že sú tieto produkty jednak veľmi účinné, ale taktiež že pôsobia až neskutočne rýchlo. Bežnú dobu hojenia tak skrátili bezmála o polovicu. Ak ho ešte nepoznáte, je ten pravý čas, aby ste sa zoznámili a zaobstarali vašej rodine nového člena. Ostáva už len navštíviť www.actimaris.sk.

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.