Trápi Vás akné a vriedky?

Pokiaľ Vás trápi AKNÉ a nič nezaberá, je čas pre novú, čisto prírodnú a veľmi účinnú liečbu – ActiMaris.

  • Veľmi rýchlo (už za niekoľko dní) dochádza k výraznému zlepšeniu akné.
  • Pri aplikácii na kožu ActiMaris neštípe ani nepáli.
  • Vďaka prírodnému zloženiu nemá ActiMaris žiadne vedľajšie účinky. ActiMaris obsahuje len prírodné účinné látky – aktívny kyslík, morská soľ s 80 minerálnymi látkami a ionizovanú zásaditú vodu. Silný liečebný efekt tohto prírodného zloženia sa veľmi dobre osvedčil v praxi práve pri liečbe akné.

1. NA ŤAŽŠIU FORMU AKNÉ (vriedky a pod.) preukázala najvyššiu účinnosť kombinácia týchto 2 produktov:

ActiMaris FORTE roztok + ActiMaris GEL na hojenie rán. Roztok ActiMaris FORTE kožu dôkladne vyčistí, zlikviduje baktérie a naštartuje hojenie. Je ho možné použiť taktiež samostatne ako veľmi účinnú čistiacu a hojivú pleťovú vodu/tonikum. ActiMaris Gél ďalej podporí a urýchli proces hojenia akné. Vriedky sa vďaka morskej soli “vysušia a zatiahnu”. Rýchle sa zmenší začervenanie.Aktívny kyslík zničí baktérie a dodá energiu a minerálne látky pre rýchlejšie hojenie.

2. Na citlivú kožu alebo ĽAHŠIU FORMU AKNÉ je vhodná kombinácia:

ActiMaris SENSITIV roztok + ActiMaris Gél na hojenie rán. ActiMaris SENSITIV roztok kožu šetrne a dôkladne vyčistí. Je ho možné použiť samostatne ako čistiacu pleťovú vodu. ActiMaris Gél ďalej podporí a urýchli proces hojenia akné. Vriedky sa vďaka morskej soli “vysušia a zatiahnu”. Rýchlo sa zmenší začervenanie. Aktívny kyslík zničí baktérie a dodá energiu a minerálne látky pre rýchlejšie hojenie.

Ako správne ActiMaris aplikovať

Aspoň 2 x, ideálne 3 x denne. V princípe platí pravidlo, zo začiatku skôr častejšie, aby sa rýchlejšie zlikvidovali baktérie a naštartovalo sa hojenie. Dôkladne navlhčite vatový tampón roztokom ActiMaris FORTE alebo SENSITIV a očistite kožu. Nechajte oschnúť 2 – 3 min. Následne na vriedky (postihnutú oblasť) naneste ActiMaris Gél vo vrstve 1 – 2 mm a nechajte na koži pôsobiť. Gél bude postupne vysychať, cca 30 min. Účinok kyslíku však pretrváva 4 – 5 hodín. Na koži môže potom ostať malé množstvo morskej soli. Prítomnosť soli nie je chybou, naopak, morská soľ má hojivé účinky a dodáva koži potrebné minerálne látky. Soľ môžete potom ľahko zotrieť opäť navlhčeným tampónom. Celý postup opakujte podľa potreby až do vymiznutia problémov. Zmena by mala byť zjavná už po niekoľkých aplikáciách.

foto-01

gel

[Best_Wordpress_Gallery id=”3″ gal_title=”ActiMaris gel na hojení ran 20g”]

13 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.

12 rád a tipov, ako hojiť rany a zápaly.